logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Vizsoly, 65 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1972486

Lokalita: Vizsoly
Výmera pozemku: 1300 m2
Úžitková plocha: 65 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 11.02.2021
65 m2
41 200 €

Predáme rodinný dom - Maďarsko - Vizsoly

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Pri kúpe nehnuteľnosti v Maďarsku -  ZVERTE SA DO RÚK ODBORNÍKOM. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom v tejto oblasti a zabezpečíme pre vás najvhodnejšiu nehnuteľnosť podľa vašich predstáv.


Predáme rodinný dom -Košice -okolie - Maďarsko - Vizsoly. Dom je na pozemku 1300m2, samotný dom má 65m2: 2 izby, chodba, obývačka, kuchyňa, kúpelňa. Jedná sa o tehlový, rekonštruovaný,  zateplený dom  s novými vodovodnými rozvodmi, ústredným kúrením, ktoré je vedené radiátormi, aj s novými elektrickými rozvodmi. Vo vedľajšej budove j eletná kuchyňa, technická miestnosť, sklad dreva. Strech škridľová .V zadnej časti pozemku sú hospodárske budovy. Okná sú plastové, podlahy plávajúce, v kuchyni je dlažba. Rekonštrukcia bola robená v r. 2020. Zavedená elektrina, vodovod, plyn, žumpa. V kúpeľni je vaňa, wc. V obci žije široká slovenská komunita, cesta autom do KE, trvá cca 35 min.


Na inzerovanú nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.


Zabezpečujeme kompletný právny servis v Maďarsku, pomoc pri prepisoch energií s dlhoročnými skúsenosťami pri predaji nehnuteĺností v Maďarsku. V CENE VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.


V prípade, ak vás ponuka zaujala, volajte tel.č.:0905361699.Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na stránke vitoreal.sk V prípade, ak vám nedvíham telefón, som pracovne zaneprázdnená, zavolám vám naspäť hneď, ako to bude možné.


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 1 300 m2
Úžitková plocha 65 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

VITOREAL s.r.o.

Markovičova Daniela

zobraziť telefón