logo reality.sme.sk

Rodinná vila, Košice-Sever, 300 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1965575

Lokalita: Košice-Sever
Ulica: Kostolianska Cesta
Zastavaná plocha: 300 m2
Výmera pozemku: 992 m2
Úžitková plocha: 300 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 05.02.2021
300 m2
10 € m2/mesačne

Nadštandardná vila na prenájom v Košiciach

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ak hľadáte veľký rodinný dom, ktorý je možné využiť ako na bývanie, tak aj na podnikanie, máme pre vás jedinečnú ponuku! FÉNIX reality vám exkluzívne ponúka na prenájom 5-izbový rodinný dom na Severe, s obytnou plochou 300 m2. Ponúkaná nehnuteľnosť bola kompletne zrekonštruovaná v roku 2015.
Dom je priam ako stvorený na komerčné účely pre firmy, ktoré hľadajú rodinné prostredie. Bonusom tejto ponuky je možnosť využívania vyhrievaného krytého bazéna , ktorého súčasťou je vonkajšia sprcha. Pre aktívnych športovcov ponúka dom vlastnú posilňovňu v zimnej záhrade. Za teambuildingovými a rodinnými akciami už nebudete musieť nikam cestovať. Večerné grilovanie je možné na letnej terase s posedením.
Pozemok okolo domu je oplotený, čo poskytuje dostatok súkromia. Vstup na pozemok je zabezpečený bránou na diaľkové ovládanie. Ďalším z bonusov je veľký pozemok s dvorom, na ktorom je priestor pre parkovanie až šiestich osobných áut a pred domom sa zmestia autá aj pre klientov či návštevy.
Dispozične dom pozostáva z dvoch podlaží. Na 1. podlaží (prízemí) sa nachádza vstupná predsieň so vstupom do kuchyne spojenej s obývacou halou, samostatné wc a kúpeľňa. Majiteľ je prístupný možnosti prispôsobiť prízemnú časť domu podľa požiadaviek nájomcov / firmy malými stavebnými úpravami.
Na 1. podlaží sú samostatné 4 izby a kúpeľňa s toaletou.
Celý dom je napojený na kamerový bezpečnostný systém a vyhrievaný podlahovým kúrením. V každej miestnosti sú požiarne hlásiče. Miestnosti v dome sú klimatizované.
Nehnuteľnosť bude vyprataná a pripravená pre požiadavky klienta.
Cenu nájmu je 10 eur/m2 mesačne. Pôdorys domu vám poskytneme na vyžiadanie v našej realitnej kancelárii.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 992 m2
Úžitková plocha 300 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie Garážové státie

Kontaktné údaje

FÉNIX HYPOREAL s.r.o.

Mgr. Zuzana Veress Burak, MA

zobraziť telefón