logo reality.sme.sk

Polyfunkčný objekt, Bratislava-Ružinov, 1900 m², Pôvodný stav ID: 1957936

Lokalita: Bratislava-Ružinov
Ulica: Beckovská
Úžitková plocha: 1900 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 28.01.2021
1 900 m2
4 € m2/mesačne

Len u nás v ponuke: Prenájom polyfunkčného objektu na Beckovskej ulici na Trnávke

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčný objekt v tichej časti Trnávky na Beckovskej ulici. Objekt je napojený na všetky inžinierske siete.
Objekt sa skladá z administratívnych priestorov a výrobno-skladových priestorov o celkovej úžitkovej ploche 1.900 m2. Celková výmera pozemku je 1.994 m2, z čoho spevnené plochy tvoria 300 m2, ktoré sa dajú využiť na parkovanie pre cca 10 áut.
Prízemie vrátane prístavby a suterénu tvoria výrobno - skladové priestory o ploche 1.300 m2 (navzájom sú prepojené nákladným výťahom) a poschodie tvoria kancelárske priestory o ploche 600 m2. Prízemie a poschodie sú vzájomne prepojené na každej strane budovy schodiskom.
Dispozíciu budovy tvorí na prízemí vstupná recepcia (vrátnica), samostatné výrobno - skladové miestnosti, ktoré sú vzájomne prechodné aj samostatné. Poschodie budovy tvoria samostatné kancelárie, z ktorých niektoré sú aj prechodné.
Budova je v pôvodnom stave, rozvody vody, ohrev vody je elektrickým prietokovým ohrievačom a elektrickými bojlermi. Vykurovanie - radiátormi prostredníctvom plynovej kotolne umiestnenej v rámci objektu. Na poschodí je v niektorých miestnostiach klimatizácia a na prízemí.
K objektu patrí aj garáž s bránou na ovládanie a s hydraulickou rampou, ktorá je prepojená priamo so vstupom do prízemia do výrobno - skladovej časti. Priestory sú voľné ihneď.
Cena prenájmu je 4 €/m2/mesiac + energie 1,5 €/m2/mesiac (závisí od druhu činnosti).

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 1 900 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Parkovanie Vyhradené parkovanie

Kontaktné údaje

Urban & Partner, spol. s r.o

Darina Dlapová

zobraziť telefón