logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Liptovský Mikuláš, 85 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1957935

Lokalita: Liptovský Mikuláš
Ulica: 1. Mája
Úžitková plocha: 85 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 28.01.2021
85 m2
115 000 €

REZERVOVANÉ REZERVOVANÉ-Najlepšia lokalita,slnečný a priestranný 3 izbový byt blízko centra.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Priestranný, slnečný a blízko centra? Tento 3 izbový byt 85m2 na známom sídlisku Nábrežie čaká na nového majiteľa, možno to budete práve vy!

Zateplená bytovka, príjemní susedia, čiastočná rekonštrukcia a slnko počas východu aj západu, to sú atribúty na výborné bývanie vo vyhľadávanej lokalite. Pre klientov je k dispozícii aj útulná špajza pri kuchynke, šikovná pivnica v suteréne ako najmä rozsiahly balkón určený na strávenie príjemných letných večerov.

Turistami obľúbené destinácie ako Jasná, Tatralandia, Bešeňová, mnohé jaskyne či úžasné hory a doliny navštívite len po pár minútach jazdy vo vašom aute. Občianska vybavenosť v okolí je na vysokej úrovni a bezproblémovo dostupná aj pešo.

Samozrejmosťou sú kvalitne spracované fotografie, avšak keď si prajete, prejdite sa už teraz virtuálne po byte vďaka našej úchvatnej 3D prehliadke a spoznajte jeho krásy a zákutia.

Ešte stále váhate? Dohodnite si čím skôr s našim maklérom osobné stretnutie, kde si prediskutujete prípadné otázky či postrehy a veríme, že si už čoskoro aj s našou pomocou zabezpečíte vlastné nové bývanie.

Pre viac imformácií a dohodnutie obhliadky volajte na tel. číslo 0911 338 988.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 85 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Marek Šlosár

zobraziť telefón