logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Lučenec, 1 m², Novostavba ID: 1957835

Lokalita: Lučenec
Ulica: nezadaná
Zastavaná plocha: 200 m2
Výmera pozemku: 657 m2
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 28.01.2021
1 m2
180 000 €

Krásny, slnečný rodinný dom v Haliči

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom v Haliči sa nachádza v tichej časti obce, v slepej ulici. Kolaudácia domu bola v roku 1991 a v roku 2014 bola kompletná výmena okien, garážových brán a vynovená fasáda. Za dom je lúka a potok. Dom má sedlovú strechu s novou krytinou typu profilovaný hnedý plech. Pred domom je veľká dvojgaráž spojená s domom a nad garážou je terasa s východom z haly. Na prízemí domu sa nachádza vstupná chodba so vstupnou halou využívanou ako pracovňa. Na prízemí je kúpeľňa s WC, kuchyňa so špajzou a jedálenským kútom s východom na prekrytú terasu vo dvornej časti pozemku. Na medziposchodí je veľká hala s výstupom na terasu (nad garážou). Na poschodí sú štyri izby, kúpeľňa s WC a výstup na povalu. Z jednej z izieb je výstup na lodžiu. Dom je v polovici podpivničený. V pivničných priestoroch je práčovňa, žehliareň, skladovací priestor, pivničná časť na uskladnenie potravín, technická miestnosť s kotlom a bojlerom. Dom je napojený na plyn, vodu (vlastnú zo studne aj z verejného vodovodu), kanalizáciu. Napojenie na kanalizáciu je cez vlastnú prečerpávajúcu stanicu. Na pozemku je vlastná studňa s prípojkou do domu. Do domu je zavedený optický kábel a pevná telefónna linka.
Rodinný dom s príslušenstvom sa predáva v prípade záujmu spolu so zariadením, ktoré sa v ňom v čase predaja nachádza, bez osobných vecí súčasných majiteľov.
V obci Halič je zdravotné stredisko, škola, škôlka, potraviny, rozličný tovar, reštaurácia, pohostinstvo. Obec je známa aj Haličským zámkom, ktorý bol kompletne rekonštruovaný a patrí k nemu zámocký lesopark a záhrady.
V prípade záujmu o kúpu nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru ponúkame služby nášho hypotekárneho špecialistu.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 6
Počet lodžií 1
Počet terás 1
Výmera pozemku 657 m2
Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Verejné parkovanie

Kontaktné údaje

NOTRE - reality s.r.o

Ing. Monika Čemeričková

zobraziť telefón