logo reality.sme.sk

Obchodné, Veľký Krtíš, 898 m², Pôvodný stav ID: 1957171

Lokalita: Veľký Krtíš
Ulica: Novohradská
Zastavaná plocha: 640 m2
Výmera pozemku: 1485 m2
Úžitková plocha: 898 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.01.2021
898 m2
Cena dohodou

Predaj obchodno-prevádzkového priestoru, Veľký Krtíš.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária REX REAL,s.r.o. ( maklér: Milena Bornstein Martušová , mobil: 0918146617, milenabornstein@rexreal.eu ,alebo mimartusova@gmail.com) ponúka exkluzívne na predaj prevádzkový objekt s dvorom a parkoviskom, ktorý je situovaný priamo na frekventovanom a viditeľnom mieste v širšom centre mesta Veľký Krtíš s výbornou dostupnosťou. Jedná sa o rozľahlú budovu s dvoma nadzemnými podlažiami o celkovej rozlohe 898m2. Na samostatnej parcele o výmere 1485 m2 sa nachádza prízemná stavba s podlahovou plochou 640m2 spolu s vonkajšími skladovými priestormi, ktorá bola doposiaľ využívaná ako obchodný a skladový priestor. Táto časť budovy plynule prechádza do traktu s dvoma nadzemnými podlažiami a zadným skladovým priestorom, ktoré ponúkajú ďalších 258m2 podlahovej plochy. Pred budovou je možnosť parkovania na vytvorených parkovacích miestach na okraji miestnej komunikácie pričom parkovisko je aj vo dvore objektu s prístupom z prednej časti. Samotná budova bola postavená a skolaudovaná v roku 2000. Objekt je napojený na inžinierske siete – elektrina, voda, kanalizácia. Kúrenie je elektrické, v obchodno-prevádzkovom priestore je inštalovaná výkonná krbová vložka so stropnými vývodmi na podporu kúrenia, podlahy sú odizolované, osadené veľkoplošná keramická dlažba, v ostatných priestoroch je keramická dlažba a plávajúca podlaha. Strešná krytina je Rannila, okná sú drevené – dvoj sklá, vchodové dvere plastové.
Samotná dispozícia pozostáva:
Prízemie: obchodno-prevádzkový priestor o celkovej rozlohe 584m2 s rozčlenením na 4 priestory s možnosťou naskladnenia veľkoplošnými bránami, skladový priestor 56m2.
I. nadzemné podlažie – rozloha 84m2 zahŕňa 3 kancelárske priestory, toalety, archív, skladový priestor,
II. nadzemné podlažie – 3 kancelárie + kuchynka, kúpeľňa, chodba, schodisko ( je možné využiť ako plnohodnotný 3 izbový byt).
V budove je možné zriadiť aj výrobnú prevádzku so skladovacími kapacitami a administratívnou časťou na poschodí. Nakoľko je obchodný priestor rozľahlý a členitý, detailné oboznámenie sa s objektom bude realizované OSOBNE formou obhliadky s poskytnutím všetkých potrebných informácií, oboznámením sa so špecifikáciou stavby, detailnými informáciami o výstavbe a technickými detailami v plnom rozsahu.
V cene je kompletný právny a katastrálny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, poradenstvo, autorizáciu, vybavenie zmlúv, až po finálne ukončenie.
https://www.youtube.com/watch?v=vMOUw6PnKdE

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 898 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

REX REAL S.R.O.

Mgr. Milena BORNSTEIN

zobraziť telefón