logo reality.sme.sk

Chata, Buková, Pôvodný stav ID: 1956307

Lokalita: Buková
Ulica: Priehradná
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.01.2021
0 m2
68 700 €

Murovaná, priestranná chata neďaleko priehrady

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne ponúkame na predaj trojpodlažnú, murovanú chatu s úžitkovou plochou 102m2, ktorá sa nachádza v chatovej oblasti Buková - Hrudky nad priehradou Buková (pri Trnave) za 68.700.- Eur vrátane provízie RK.

Murovaná chata, v pôvodnom veľmi dobrom stave, bez statických vád, pozostáva z prízemia, ktoré je využívané ako garáž, poschodia ku ktorému vedú vonkajšie schody ústiace na terasu. Na poschodí sa nachádza presklená spoločenská miestnosť s krbom a kuchynkou. Zo spoločenskej miestnosti sa vchádza do WC a kúpeľne a popri stene schodmi do podkrovia, kde sú dve izby so zníženým stropom a veľká terasa.

Kvalitne mechanicky zabezpečená chata stojí od roku 1975 na zalesnenom pozemku urbariátu a je k nej prístup po spevnenej udržiavanej ceste. Pozemok majú vlastníci chaty v dočasnom užívaní za 20.-Eur ročne.

V chate je zavedená elektrina. Voda je obecná, dodávaná od jari do jesene. Počas zimy je obcou Plavecký Peter odstavená. Odpad je zvedený do žumpy. Kúrenie je ústredné. Vodu v radiátoroch zohrieva výmenník tepla umiestnený v kozube. Ohrev teplej vody je riešený cez propán-butánový prietokový ohrievač, ktorý je potrebné vymeniť. V roku 2001 bola položená nová strešná krytina. Ročný poplatok za vývoz komunálneho odpadu je vo výške 30.- Eur. Chata nemá energetický certifikát.

Prostredie v ktorom sa chata nachádza ponúka veľa možností na relax od kúpania, člnkovania, rybárčenia, turistiky, bicyklovania až po kochanie sa historickými pamiatkami a nádherou prírodných scenérií Malých Karpát.

MENÍME SNY O RELAXE NA REALITU

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Počet balkónov 2
Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 0 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Integrity Real s.r.o.

Tomáš Valchář

zobraziť telefón