logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Trnava, 93 m², Novostavba ID: 1956275

Lokalita: Trnava
Ulica: Botanická
Pivničná plocha: 1 m2
Úžitková plocha: 93 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.01.2021
93 m2
167 000 €

Rezervované/Exkluzívne PNORF – bezbariérový 3i byt, 93 m2, terasa, balkón, garáž. státie, pivnica, komplex Botanika

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj bezbariérový 3i byt s úžitkovou plochou 93 m2, s terasou, balkónom, pivnicou a garážovým státím, nachádzajúci sa v tichej časti Prednádražia v novostavbe polyfunkčného komplexu Botanika v Trnave.

Dispozíciu a pôdorys bytu s obytnou plochou (76 m2), kuchyňou, jedálňou a obývacou izbou (29 m2), dvoma spálňami (14 m2 a 18 m2), chodbou, samostatnou toaletou, kúpeľňou s vaňou a predprípravou na sprchový kút, terasou (7 m2), balkónom ( 4 m2), v suteréne komplexu sa nachádzajúcej pivnice (6 m2) a garážového státia je v fotogalérii.

Byt ma inteligentnú dispozíciu. Všetky miestnosti sú nepriechodné. Každá spálňa má výstup na terasu alebo balkón. Má veľké presklené plochy s množstvom prirodzeného svetla. Je orientovaný zo severovýchodu na juh. Príslušenstvo bytovej jednotky poskytuje vlastníkom dostatočnú kapacitu úložného priestoru.

Polyfunkčný bytový komplex má dve časti. Byt sa nachádza v tej nižšej, menej exponovanej s menším počtom obyvateľov. Komplex má vlastný uzatvorený dvor so zeleňou, lavičkami, detským a futbalovým ihriskom. Nadštandardnú občiansku vybavenosť zabezpečujú prevádzky na prízemí objektu: potraviny, večierka, kaviareň, kvetinárstvo a kaderníctvo. V tesnom susedstve sa nachádzajú všetky stupne školského vzdelávania, oddychová zóna v Kamennom mlyne, MHD, nákupné centrum Max a iné.

Bonusy nehnuteľnosti: inteligentné bývanie s bohatým príslušenstvom, prostredie priateľské k rodinám s deťmi, občianska vybavenosť, zelené plochy, novostavba a bezbariérovosť.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA
INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: pnorf.realestate@hotmail.com
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 93 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 3

Kontaktné údaje

JUDr. Branislav Fázik, Pnorf-real estate

JUDr. Branislav Fázik

zobraziť telefón