logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Skalica, 180 m², Pôvodný stav ID: 1956239

Lokalita: Skalica
Ulica: Dr. Valacha
Výmera pozemku: 684 m2
Úžitková plocha: 180 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.01.2021
180 m2
147 000 €

Rezervované- Rodinný dom v Skalici

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne len v našej RK- Na predaj dvojpodlažný rodinný dom situovaný v kludnej a žiadanej  lokalite mesta Skalica. Bol postavený v 70-tych rokoch  z kvalitných materiálov. Pred nedávnom boli na celom dome vymenené plastové okná a vstupné dvere, inak je dom  v pôvodnom, avšak udržiavanom stave. Dispozične dom na prízemí pozostáva zo zádveria, kde sa nachádza WC, menšej chodby , kuchyne pri ktorej je malá komora,  kúpeľne a dvoch  izieb. Jedna izba  je priechodná z kuchyne, /pri rekonštrukcii môže byť prepojená s kuchyňou/ a má vstup  na loggiu smerujúcu do ulice. Ďalšia izba je samostatná so vstupom z chodby, tiež s orientáciou okien do ulice. Poschodie je dispozične totožné s prízemím. Nachádzajú sa tuná 3 izby, pričom dve sú samostatné a jedna je priechodná. K dispozícii je tiež  menšia kúpeľňa, z chodby je vstup na terasu. Podkrovie poskytuje dostatočný  priestor na ďalšie využitie. Podlahy v dome sú betónové s PVC krytinou, v jednej izbe sú drevené parkety, na chodbe a v kúpeľniach je dlažba.  Dom je celý podpivničený. Nachádza sa tu technická miestnosť s novým plynovým kotlom , práčovňa a viacero menších skladových  miestností. Dom je napojený na všetky IS. Kúrenie je plynové radiátormi. Za domom sa nachádza letná kuchynka, vedľa domu je samostatná garáž. Okolie domu zútulňuje upravená záhrada s vysadenými mladými ovocnými  stromami. Celková výmera pozemku je 684 m2.


V blízkosti domu sa  nachádza zdravotné stredisko, materská škôlka, základná škola, a obchody  s potravinami a záklanými potrebami.


Bližšie informácie Vám radi poskytneme a zabezpečíme obhliadku na kontakte: Hnátová 0911284920, hnatova@radesreal.eu


 


Prostredníctvom nášho skúseného Hypotekárneho poradcu Vám odporučíme najvýhodnejšiu hypotéku na kúpu danej nehnuteľnosti.


 


NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.


 


 

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 684 m2
Úžitková plocha 180 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

RADES REAL, s.r.o.

Ľudmila Hnátová

zobraziť telefón