logo reality.sme.sk

Apartmán, Štrba, 360 m², Novostavba ID: 1956181

Lokalita: Štrba
Ulica: Lúčna
Celková plocha: 516 m2
Úžitková plocha: 360 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.01.2021
360 m2
1 699 000 €

Luxusný veľkometrážny apartmán ORLÍČEK - Apartmány pod Štrbským Plesom

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

ZENITH Luxury Real Estate predáva luxusný veľkometrážny apartmán ORLÍČEK o výmere 360m2 s vlastným pozemkom s rozlohou 396m2. Apartmán sa náchádza v dokončenom a skolaudovanom komplexe WOODSTONE Apartmány pod Štrbským Plesom. Samozrejmosťou sú samostatné dvojgaráže pod každým z apartmánov.

Všetky informácie o projekte nájdete na www.podstrbskymplesom.sk

Lokalita
WOODSTONE Apartmány pod Štrbským Plesom sú situované v nadmorskej výške 900 metrov nad morom a v oblasti, kde môžete každý deň dýchať svieži horský vzduch. Komplex sa nachádza v obci Tatranská Štrba, ktorá očarí bohatou históriou a vynikajúcou infraštruktúrou, zohľadňujúcou súčasné požiadavky turistov i rezidentov po kvalitných službách a plnohodnotnej občianskej vybavenosti.

Dispozičné riešenie:
I.PP
- Garáž
- Sklad
- Kotolňa
- Schodisko

I.NP
- Obývacia izba a kuchyňa
- Schodisko
- Toaleta
II.NP
- Chodba
- Izba
- Kúpeľňa
- Izba
- Schodisko
- Izba
- Kúpeľňa
- Izba
III.NP
- Izba
- Kúpeľňa

Štandard:
Špičková kvalita bez kompromisov definuje WOODSTONE, realizovaný v najvyššej kvalite tradičným konštrukčným systémom z obvodového tehlového muriva Porotherm 30 P+D, zatepleným kontaktným systémom Baumit EPS 70S s hrúbkou 120 mm. Stropná konštrukcia je z keramického predpätého stropného systému Porotherm s nosníkmi KPSN s keramickými vložkami KSV 17/45 s hrúbkou 240 mm. Strechy sú pultové s izoláciou z minerálnych dosiek. Strešná krytina a klampiarske výrobky sú z titánovo-zinkového predzvetraného plechu RHEINZINK. Výplňové otvory sú hliníkové, systém Aliplast z hliníkových profilov Imperial. Prevažný systém otvárania je posuvne sklopný so štrbinovým mikroventilačným vetraním. Povrchové úpravy exteriéru sú kombináciou veľkoformátových žulových dosiek Verde Ubatuba v úprave waterfinish a dreveného obkladu ThermoWood – severská borovica.

Vykurovanie je realizované nízkoteplotným podlahovým kúrením UNIVENTA. Zdrojom tepla na kúrenie a TÚV je samostatné tepelné čerpadlo voda-vzduch pre každú vilu zvlášť. Kúpeľne sú osadené sanitou v nadčasovej bielej a čiernej. Všetky vaše kulinárske víťazstvá môžete oslavovať v priestrannej kuchyni s luxusnými kuchynskými linkami rozličných dizajnových variantov.

O projekte
Štvorpodlažné rezidenčné objekty svojím vyhotovením maximalizujú pozemkový potenciál, čo v kombinácii s využitím progresívnych architektonických a materiálových riešení dáva vyniknúť prémiovému rázu projektu, nie však na úkor životného prostredia. Stavba, ktorej dominujú prírodné materiály, spĺňa najprísnejšie ekologické a energetické normy a eliminuje tak negatívne dôsledky na okolité prostredie bez kompromitovania pohodlia.

Každý z veľkometrážnych apartmánov disponuje vlastným pozemkom a priestrannou terasou s impozantnými výhľadmi na hory pre ešte užší kontakt s tatranskou prírodou. Samotné bytové jednotky zaujmú svojimi neštandardnými menami, ktoré sú referenciou na flóru miestnych lúk a hôr.

Pre obhliadky a viac informácii nás kontaktujte na 0944 48 48 49.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 360 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Garáž
Poschodie 4

Kontaktné údaje

ZENITH Luxury Real Estate

ZENITH Luxury Real Estate

zobraziť telefón