logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Láb, 65 m², Novostavba ID: 1956177

Lokalita: Láb
Ulica: nezadaná
Zastavaná plocha: 77 m2
Výmera pozemku: 194 m2
Úžitková plocha: 65 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.01.2021
65 m2
140 000 €

3 izb. RD v obci Láb so ZÁHRADKOU 194m2 vrátane zast. plochy, okr. Malacky, 35km od BAA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

====
Predaj novostavby 3 izb. rodinného domu v radovej zástavbe v malebnej obci Láb, cca 35km západným smerom od Bratislavy.
====
Nehnuteľnosť je fakticky súčasťou rodinného domu s tromi prízemnými bytovými jednotkami, na liste vlastníctva je predávaná nehnuteľnosť vedená ako "Byt" a k bytu prináležiaci pozemok/záhrada vo výlučnom vlastníctve majiteľa predávaného bytu v podiele 1/1.
====
Zastavaná plocha pod domom/bytom je 77m2, podlahová plocha bytu je 65m2, výmera pozemku/záhrady patriacej k bytu je 194m2 vrátane zastavanej plochy, parkovanie je zabezpečené na pozemku pred domom.
====
Byt pozostáva z: chodby, obývacej izby s kuchynskou časťou, kúpeľne + WC a dvoch izieb/spální. Byt je orientovaný na dve strany, JZ a SV.
====
Rodinný dom je napojený na všetky IS, je murovaný, obvodové steny sú vytvorené z stavebného systému YTONG hr250mm. Hraničné nosné steny sú vytvorené z stavebného systému YTONG hr200mm. Nenosné prvky - vnútorné priečky sú zo stavebného systému YTONG hr150mm.
Strecha je sedlová, tvorená väzníkovým krovom.
====
Okná na dome sú plastové s izolačným trojsklom. Na podlahách sú položené veľkoplošné laminátové podlahy (izby), v ostatných častiach je položená keramická dlažba. Kúrenie v byte je zabezpečené plynovým kotlom umiestneným v technickej miestnosti.
====
Strešná konštrukcia je zateplená tepelnou izoláciou na báze minerálnych vlákien 200mm, obvodové steny sú zateplené kontaktným zatepľovacím systémom na báze EPS hrúbky 180mm. Soklová časť objektu je zateplená XPS prípadne EPS Perimeter hrúbky 60mm.
====
V obci je vybudovaná kompletná občianska vybavenosť (MŠ, ZŠ, obchod, pošta, zdravotné stredisko, reštaurácia... ). Malebné prírodné prostredie v okolí ponúka rôznorodé možnosti športových a rekreačných aktivít: v okolí sa nachádza viacero cyklotrás, vodné plochy na kúpanie a rybolov, na svoje si prídu vyznávači hubárčenia a vychádzok v okolitých lesoch.
====
Nehnuteľnosť je vhodná na kúpu na investičné účely, byt je aktuálne dlhodobo výhodne prenajatý, nájomná zmluva je do konca r. 2024, nájomca je o predaji nehnuteľnosti informovaný (možnosť postúpenia nájomnej zmluvy).
====
Volajte alebo píšte ešte dnes, obhliadku radi zabezpečíme, aj cez víkend
tel: 0905 450 900, 0905 100 105
e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk
====
© Text, fotografie a 3D pôdorys sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 194 m2
Úžitková plocha 65 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Verejné parkovanie
Energetický certifikát B

Kontaktné údaje

IVMO-real s.r.o.

IVMO-real s.r.o.

zobraziť telefón