logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Župkov, 6216 m², Pôvodný stav ID: 1956087

Lokalita: Župkov
Ulica: Župkov
Zastavaná plocha: 155 m2
Výmera pozemku: 6216 m2
Úžitková plocha: 6216 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.01.2021
6 216 m2
85 000 €

RODINNÝ DOM, POZEMOK 6216 m2, ŽUPKOV, okres ŽARNOVICA, aj na PONIKATEĽSKÝ ZÁMER

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, vidiecku usadlosť postavenú v 50-tych rokoch s rozsiahlym pozemkom v obci ŽUPKOV, okres ŽARNOVICA, vhodnú na rodinné bývanie ako aj na podnikanie s investičným zámerom. Je vzdialená 10 km od okresného mesta ŽARNOVICA a od rýchlostnej cesty R1.

LOKALITA: nehnuteľnosť sa nachádza v skvelej lokalite. Dom si môžete hocikedyzrekonštruovať, ale lokalitu nezmeníte a veľkým benefitom tejto nehnuteľnostije práva lokalita !!! Blízkosť prírody, kľud, ticho a slnko. Pozemok je samostatný a poskytuje súkromie, nakoľko sa nachádza takmer na konci obce a susedné domy sú dostatočne od seba vzdialené.

Jedná sa o DVA SPOJENÉ RODINNÉ DOMY s hodpodárskymi budovami. Pozemok je veľmi priestranný o výmere 6.216 m2 (viď pôdorys v galérii fotiek).

RODINNÝ DOM č. 1: bol postavený v druhej polovici 40-tych rokoch a je v pôvodnom stave. Pozostáva z jedného nadzemného podlažia (prízemie). Úžitková plocha domu predstavuje 61 m2.

1. nadzemné podlažie (prízemie) - kde sa nachádza vstup do domu priamo z dvora, veranda, komora, kuchyňa a izba. Z kuchyne je možné spraviť si otvor a vzájomne spolu prepojiť oba domy (viď pôdorys v galérii fotiek).

RODINNÝ DOM č. 2: bol postavený na prelome 50/60-tych rokoch a je v pôvodnom stave. Pozostáva z jedného nadzemného podlažia (prízemie) + možnosť využitia podkrovného bývania (viď pôdorys v galérii fotiek). Úžitková plocha domu predstavuje 94 m2+ podkrovie

1. nadzemné podlažie (prízemie) - kde sa nachádza vstup do domu priamo z dvora, veranda, chodba, komory, menšia chodba (vstup do podkrovia), kúpeľňa, kuchyňa a dve izby.

2. nadzemné podlažie (podkrovie) - možnosť vybudovania bývania, resp. ateliéru...

Celková úžitková plocha oboch domov predstavuje 155 m2 + podkrovie. Každý rodinný dom má svoje súpisné číslo a je aj samostatne evidovaný na liste vlastníctva.

Taktiež v blízkosti domu, priamo na dvore, sa nachádzajú HOSPODÁRSKE BUDOVY.

DOM je vhodný ako investícia slúžiaca na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, resp.na podnikateľský zámer.

ROZLOHA POZEMKU - Rozloha pozemku predstavuje 6.216 m2, čo dáva novému majiteľovi priestor na väčšie aktivity ako napr. venovať sa včeláreniu, chovu koní, oviec, kôz, vybudovanie ranču a pod... Nakoľko je celý pozemok dobre situovaný a je prístup k nemu z obecných komunikácií je možnosť aj daný pozemok rozdeliť (rozparcelovať) na viac menších pozemkov + následný predaj na výstavu nových rodinných domov.

EXTERIÉR - celý pozemok nie je oplotený a je k nemu prístup z viacerých strán cez asfaltovú obecnú cestu. Opltený je iba samostatný dvor s domami a hospodárskymi budovami.

INŽINIERSKE SIETE: kúrenie - pevné palivo, kanalizácia - nie je, elektrina - áno, voda - nie je (potreba vybudovania studne).

VYUŽITIE:
- rodinné bývanie
- farmárčenie
- ranč
- rozparcelovanie na menšie pozemky + následný predaj pozemkov na výstavbu nových rodinných domov
- atď. to už je všetko na fantázii nového majiteľa :)

Energetický certifikát: Nie je.

Ak Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás:

Chomistek Roman, Ing.
0907 538 562
www.sevoreal.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 6 216 m2
Úžitková plocha 6 216 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Parkovanie Verejné parkovanie
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

SEVOReal s.r.o.

Roman Chomistek

zobraziť telefón