logo reality.sme.sk

Komerčná zóna, Košice-Barca, 5643 m² ID: 1955519

Lokalita: Košice-Barca
Ulica: Podnikateľská
Výmera pozemku: 5643 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.01.2019
0 m2
100 €

Pozemok na komerčné účely Košice - Barca, Podnikateľská, všetky IS

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj pozemok v priemyselnej zóne v mestskej časti Košice - Barca na Podnikateľskej ulici. Pozemok je vhodný na podnikanie, výstavbu haly pripadne na komerčné využitie. Nachádza sa v blízkosti hlavného cestného ťahu na periférií mesta, kde sa dá napojiť dopravou na vypadovky (obchvat mesta) a tiež na R4 smer Maďarsko (HU). Polohou veľmi dobre umiestnenie. V mestskej časti je veľmi dobra občianska vybavenosť s dostupnosťou MHD. Pozemok je v zastavanej časti mesta.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie realitnej kancelárie, ktorá zahŕňa poplatky súvisiace z prevodom nehnuteľností (kolky, kúpna zmluva a jej autorizácia advokátom a právny servis). Opýtajte sa makléra aj na financovanie nehnuteľnosti ako aj poistenie nehnuteľností. V prípade záujmu o nehnuteľnosť volajte 0904184059

Vážení klienti, pozrite si kompletnú ponuku našich nehnuteľností na stránke: https://lpreality.sk Rozmýšľate nad výstavbou rodinného domu? Zabezpečíme Vám kompletný servis a výstavbu rodinného domu na kľúč. Vyberte si zo širokej ponuky projektov. Ak ste si náhodou z ponuky nevybrali, nevadí postavíme Vám dom podľa Vašich predstáv.

Viac na: https://lpreality.sk/rodinne-domy/

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 5 643 m2

Kontaktné údaje

LEADERS & PARTNERS, s.r.o.

Norbert Mészaros

zobraziť telefón