logo reality.sme.sk

4 izbový byt, Chorvátsky Grob, 86.60 m², Pôvodný stav ID: 1955154

Lokalita: Chorvátsky Grob
Ulica: Konopná
Pivničná plocha: 3 m2
Celková plocha: 155.40 m2
Úžitková plocha: 86.60 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.01.2021
86,6 m2
210 000 €

Lukratívny 4 izbový byt, terasa 65,8 m2, parkovacie miesto

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Integrity Real ponúka na predaj lukratívny 4 izbový byt o výmere 86,6 m2 s čiastočne zastrešenou terasou (65,8m2) na ktorú sa vchádza zo všetkých izieb a kuchyne. Byt je na 4/4 poschodí bytového domu s výťahom a predáva sa za 210.000 Eur vrátane provízie RK.

Byt je v osobnom vlastníctve a pozostáva z predsiene s dvoma vstavanými skriňami, presklenej obývačky spojenej s kuchyňou, troch izieb z nich jednej so vstavanou skriňou, dvoch kúpeľní s WC, miestnosťou pre kotol do ktorej sa vchádza z chodby, pivnice o výmere 3m2 a nádhernej, v noci osvetlenej terasy, osadenej zeleňou v nerezových kvetináčoch s automatickým zavlažovaním.

Byt je čerstvo vymaľovaný a nachádza sa v tichej lokalite na Konopnej ulici v Chorvátskom Grobe. Mesačné náklady na prevádzku bytu sú 200.- Eur/4 osoby.

Byt má vlastný plynový kotol, ktorý zabezpečuje vykurovanie a ohrev teplej vody. Vykurovacími telesami sú radiátory regulované smart termostatickými hlavicami ovládanými diaľkovo. V kuchyni je nainštalované dymové čidlo, v obývačke klimatizácia s dostatočným výkonom na ochladzovanie aj ďalších priestorov bytu.

Orientácia bytu je JZ. Drevené Euro okná sú osadené dvoj sklom so sieťkami proti komárom, bez žalúzií. Podlahy sú korkové, v jednej izbe je laminát, v sociálnych zariadeniach je dlažba.

Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2010, má zavedený vysokorýchlostný internet od Telecomu, nainštalované kamery v spoločných priestoroch, dvere sa otvárajú čipovou kartou s plávajúcim kódom. Byt nemá energetický certifikát.

Byt je založený v prospech hypotekárnej banky. Zostatok úveru bude vyplatený z kúpnej ceny. Predáva sa s jedným vonkajším parkovacím miestom. Všetka občianska vybavenosť je v dosahu. Hypotekárny úver je možný.

MENÍME SNY O BÝVANÍ NA REALITU!

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 1
Úžitková plocha 86,6 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Parkovanie Vyhradené parkovanie
Poschodie 4

Kontaktné údaje

Integrity Real s.r.o.

Tomáš Valchář

zobraziť telefón