logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Veľký Folkmar, 75 m², Pôvodný stav ID: 1954907

Lokalita: Veľký Folkmar
Zastavaná plocha: 89 m2
Výmera pozemku: 1383 m2
Úžitková plocha: 75 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.01.2021
75 m2
55 000 €

Rodinný dom Veľký Folkmár

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Veľký Folkmar. Nachádza sa v tichej uličke mimo hlavnej cesty a disponuje veľkým pozemkom 1383m2, dve tretiny sú rovina a jedna tretina ide do svahu. Rodinný dom je v pôvodnom stave s novou strechou ( trámy ktoré boli v poriadku ostali, laty sú kumplet nové + fólia a nová strešná krytina ) Všetky veci z domu sú vypratané a je pripravený na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv a potrieb nového vlastníka.   Mapy, ktoré sú na stenách sú iba povrchová vlhkosť, steny domu sú suché. Je pripojený na všetky inžinierske siete: obecný vodovod, elektrina, plyn, kanalizácia. Na pozemku je aj vlastná studňa. Dispozične dom pozostáva z 3 obytných miestností a príslušenstva, ktorým je chodba, kuchyňa, kúpeľňa s toaletou a pivnica. Bol postavený v 1955 roku z tehly pálenej a nepálenej. kúrenie je ústredné plynové, no v dome je ešte kachľová pec v kuchyni a jedna v izbe. K nim je už postavený  nový komín. Nehnuteľnosť je vhodná ako na chalupu s celoročným využitím s odhadovanou výškou investície cca 10-15,000€ , alebo na trvalé bývanie pri investícii 25-30,000€.


Je v osobnom vlastníctve , ihneď k dispozícii.


Obec Veľký Folkmár je bez neprispôsobyvých spoluobčanov a dobrou dostupnosťou do Košíc, či autom autobusom, alebo vlakom z Margecian.


V obci sa nachádzajú potraviny, obecný úrad, 2 x kostol, 2x pohostinstvo, bar, požiarna zbrojnica, kultúrny dom, ZŠ, MŠ, ambulancia všeobecného lekára, futbalové ihrisko, multifunkčné ihrisko, fitnes.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 2
Výmera pozemku 1 383 m2
Úžitková plocha 75 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

Orange Real, s.r.o.

Zuzana Liptáková

zobraziť telefón