logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Trenčín, 122 m², Vo výstavbe ID: 1954801

Lokalita: Trenčín
Ulica: zablatie
Zastavaná plocha: 77 m2
Výmera pozemku: 315 m2
Úžitková plocha: 122 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.01.2021
122 m2
185 000 €

Nízkoenergetické rodinné domy - Záblatie

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Výstavba rodinných domov – Záblatie
Zastavaná plocha: 76,6m2
Úžitková plocha: 116,4m2/122,7m2
Pozemok o veľkosti 315m2
Na predaj vám ponúkame výstavbu rodinného domu v Záblatí. K dispozícii je variant 4 izbového domu s garážou alebo 5 izbového domu s vonkajším parkovaním. Ku Každému domu prislúchajú 3 vonkajšie parkovacie miesta.
Celý dom je veľmi dobre disponovaný aj z pohľadu slnečného svitu , kde vchod je situovaný severo-východne a ostatné obytné miestnosti zachytávajú celé zvyšné slnečné spektrum východ-juh-západ a poskytuje vám krásny výhľad na Trenčiansky hrad.
V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako materská škola, univerzita a zastávka MHD. Lekáreň, supermarket či benzínová pumpa sú vzdialené do piatich minút jazdy autom. Veľkou výhodou je aj rýchly prístup na diaľnicu D1.
Domy sa budú nachádzať v súkromnej ulici, na ktorú bude prístup po novej asfaltovej ceste. Jednou z podmienok výstavby je aj protihluková bariéra pre zníženie okolitého hluku na minimum s cieľom zmaximalizovať komfort bývania
Dom disponuje oddelenou nočnou a dennou časťou.
V prízemí sa nachádza denná časť so vstupnou halou ,technickou miestnosťou a hosťovskou toaletou. Súčasťou projektu je aj garáž, ktorá môže byť variabilne upravená podľa priania zákazníka na väčšiu skladovaciu miestnosť alebo v prípade potreby môže slúžiť ako ďalšia izba.
V prípade spomenutých úprav sa zväčší obývacia hala s kuchyňou na komfortný priestor z ktorého sa vychádza veľkými francúzskymi oknami na terasu.
Do tohto priestoru je integrované schodisko, ktorým sa dostaneme do nočnej časti domu. V nej sa nachádza komfortná rodičovská spálňa s vlastnou kúpeľňou a šatníkom a ďalej dve spálne s ďalšou kúpeľňou.
Technické riešenie a materiály
Keramzitové prefabrikáty nám umožňujú neskutočne rýchlu výstavbu, ich protipožiarna odolnosť nemá konkurenciu, napadnutie akýmikoľvek roztočmi je vylúčené, pri použití minerálnej vlny ako tepelnej izolácie, ide o difúzne otvorenú stavbu, čiže dom dýcha.
Dom, ktorého steny majú dokonca akumulačnú schopnosť (ako jediný druh stavieb) čiže teplo z domu počas kúrenia steny absorbujú a pri výpadku kúrenia, teplo odovzdávajú späť do domu.
Ide o stavbu z výlučne prírodných materiálov, o zdravé bývanie, ktoré si zaslúžite, ktoré chcete dať svojej rodine.
Steny z keramzitu sa vyznačujú predovšetkým týmito vlastnosťami :
• teplé – akumulujú teplo vytvárané vo vnútri domu, teplo je vyžarované späť ked’ ho najviac potrebujeme
• tiché – štruktúra steny umožňuje pohlcovať zvuk
• odolné
• nehorľavé, najvyššia trieda ohňovzdornosti
• odolné proti plesniam, hmyzu a hlodavcom
• ekologicky nezávadné
ako sú steny spájané? Zvárajú sa? Lepia sa? alebo ako je to poriešené?
nie, nezvárajú sa, pretože je to nedostatočné a na týchto miestach vznikajú praskliny. Každá stena je ukončená vybratím po celej výške spoja, z ktorého zo steny vychádza niekoľko oceľových ,,zámkov”, ktoré sa prekrývajú so zámkami z ďalšej steny a tie sú po celej výške prevlečené roxorom, následne sa takýto spoj zadební a zaleje vysokopevnostnou zálievkou SANAX, takýto spoj je už po veľmi krátkom čase extrémne pevný a po úplnom vyzretí dokonca pevnejší ako samotné steny, ktoré sú schopné niesť niekoľko poschodí. V podstate po statickej stránke nemáme takmer žiadne obmedzenia a zatiaľ najvyššia budova postavená výrobcom tohoto systému, mala 44 poschodí.
Cena 185 500€ v sebe zahŕňa cenu pozemku s výstavbou domu do štádia holo dom. Všetky prípojky sú taktiež v cene (voda/elektrická energia). Dom je štandardne dodávaný s podlahovým infra elektrickým kúrením. Predprípravou na klimatizáciu alebo komínovým telesom.
V prípade akýchkoľvek otázok vám na ne radi zodpovieme na telefónnom čísle +421908129996 alebo na mailovej adrese martinhrubisko@gmail.com

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 315 m2
Úžitková plocha 122 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe

Kontaktné údaje

E-RAN reality s.r.o

Martin Hrubiško

zobraziť telefón