logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Košice-Nad jazerom, 70 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1954354

Lokalita: Košice-Nad jazerom
Ulica: Raketová
Úžitková plocha: 70 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.01.2021
70 m2
136 900 €

PRAŹSKÝ TYP, na predaj moderný 3 izbový byt s loggiou, Košice

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkam na predaj dispozične šikovne riešený/obľúbený pražský typ, moderný 3 izbový byt so 6m loggiou po kompletnej rekonštrukcii. Nachádza sa v obľúbenej časti sídliska Nad Jazerom, Raketová ulica, s kompletnou občianskou vybavenosťou, v blízkosti s detskými ihriskami a príjemnou relaxačnou zónou v okolí sídliska, okolie jazera. POPIS BYTU: Vlastníctvo osobné, Počet izieb: 3, PRAŹSKÝ TYP. Výmera: 70m2+ 6m loggia / k bytu prislúcha pivnica, spoločné priestory/kočikáreň. POSCHODIE: ideálne 2posch. zo 7. Slnečný a teplý byt. STAV BYTU: V byte sa práve pripravuje kompletná rekonštrukcia. Všetko je nové, nepoužívané: nová kuch.linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, nové murované jadro so sanitou /vana, umývadlo, práčka/, nové stierky, plastové okná, sadrokartónové podhľady s osvetlením, plávajúce podlahy a dlažby, nové interiérové dvere s obložkovými zárubňami, nové bezpečnostné vchodové dvere, nové rozvody. Byt bude voľný, ihneď k dispozícii. Zateplený bytový dom, upravený vchod. FINANCOVANIE: hypotekárny úver, alebo hotovosť. Ilustračné foto podobne rekonštruovaného bytu. V blízkosti sú potraviny, pošta, lekáreň, banka, materská škôlka, základná škola, nákupné centrá Tesco a iné, zastávky MHD. Radi pomôžeme s výberom najvhodnejšej formy financovania Vášho bývania.
Ilustračné foto podobne rekonštruovaného bytu.
Pripravujeme na predaj moderný 2 izbový byt, Košice Nad Jazerom, námestie Kozmonautov, 1.poschodie, pod bytom prízemný byt, výmera 52m2,samostatné izby,kompletná rekonštrukcia vrátane kuchynských spotrebičov, po rekonštrukcii ihneď k dispozícii. Cena po kompletnej rekonštrukcii 107500€ termín dokončenia cca 15.2.2021. Možnosť kúpiť aj v pôvodnom stave, cena v momentálnom stave pred začatím rekonštrukcie, s vymenenými plastovými oknami je 91500€.
Pripravujeme na predaj moderný 2 izbový byt, Košice Nad Jazerom, Ladožská ulica, 7.poschodie z 8, výmera 52m2,,kompletná rekonštrukcia prebehla pred dvoma rokmi, vrátane kuchynských spotrebičov, k dispozícii cca 20.2.2021. Cena 105 500€.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 70 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

En-real, s.r.o.

igor hojsak

zobraziť telefón