logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Trenčín, Pôvodný stav ID: 1954292

Lokalita: Trenčín
Ulica: 1. Mája
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.01.2021
0 m2
179 000 €

Na predaj slnečný pozemok v blízkosti centra mesta Trenčín so starším rodinným domom.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DIRECTREAL PRO ponúka na predaj kompletne oplotený, slnečný pozemok rozlohy 850 m2 vhodný na výstavbu RD alebo priestoru na podnikanie podľa vlastného uváženia.. Pozemok sa nachádza v blízkosti centra mesta ( 10 min peši), v tichej štvrti rodinných domov vo vyhľadávanej lokalite s výhľadom na lesopark Brezina.

Momentálne sa na pozemku nachádza starší rodinný obývateľný tehlový dom , ktorý dispozične pozostáva z 3 izieb, kuchyne, chodby, kúpeľne s WC a komory a vedľajšia stavba so zastavanou plochou 16 m2.

Na pozemku sú privedené všetky inžinierske siete, t.j. elektrina, verejný vodovod, verejná kanalizácia, plynovod, optika ( TV, internet).
Územný plán v tejto časti mesta umožňuje výstavbu objektu s dvomi nadzemnými podlažiami a podkrovím + suterén, menšie ubytovacie zariadenie, administratívne objekty. Pozemok o výmere 850 m2 je vedený ako zastavaná plocha + nádvorie - 560 m2 a ako záhrada - 290 m2. Pozemok je jeden z mála voľných pozemkov v danej lokalite. Kúpou ihneď voľný.

Tým, že sa pozemok nachádza v tesnej blízkosti centra mesta je samozrejmosťou kompletná občianska vybavenosť ako škola, škôlka, nemocnica, nákupné strediská. Výjazd na diaľničný privádzač D1 trvá 2 min. autom. Na pozemku sú privedené všetky inžinierske siete t.j. elektrina, verejný vodovod, verejná kanalizácia, plynovod, optika (TV, internet) .

Celková cena je konečná a zahŕňa kompletný právny servis vrátane úhrady poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností ako aj úplný hypotekárny servis.

Bližšie informácie radi poskytneme na požiadanie, neváhajte nás kontaktovať na tel.č. 0903 058 826.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Ing. Katarína Nohálová

zobraziť telefón