logo reality.sme.sk

Reštaurácia, Bratislava-Dúbravka, 206 m², Pôvodný stav ID: 1953931

Lokalita: Bratislava-Dúbravka
Úžitková plocha: 206 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.01.2021
206 m2
330 000 €

Predáme samostatne stojaci objekt zariadený pre GASTRO prevádzku!!!

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Na základe poverenia od vlastníka predáme Nehnuteľnosť – samostatne stojaci objekt – jedno podlažný nebytový priestor, ktorý je využívaný ako „gastro“ prevádzka.

ROZMERY, VÝMERA a ČLENENIE NEHNUTEĽNOSTI:

Rozmery predávaného objektu: 15 m x 18 m, Zastavaná plocha objektu: 260 m², Vnútorná podlahová plocha objektu: 206 m². Využiteľná terasa pred objektom má rozlohu cca. 150 m².
Nehnuteľnosť sa predáva plne zariadená, je kolaudovaná ako „gastro“ prevádzka tzn. je možné ju po vybavení príslušných povolení začať okamžite prevádzkovať ako reštauráciu.

Nehnuteľnosť sa člení sa na: barovú časť, jedálenskú časť, kuchyňu, šatňu pre zamestnancov s WC, menšiu kanceláriu, WALK IN chladiarenskú časť, veľkú výrobňu vybavenú účinnou vzduchotechnikou a IS (potencionálne samostatný salónik pre hostí), samostatné pánske a dámske WC pre hostí, menšiu výrobňu produktov, terasu.

IS:

Nehnuteľnosť je napojená na vodu, plyn, kanalizáciu a elektrinu (380 V). Objekt je vystavaný z prefabrikátov, pričom je v technickom stave, ktorý zodpovedá jeho veku. Objekt nie je zateplený a neexistuje k nemu energetický certifikát budovy. Vykurovanie je zabezpečované lokálne a to kotlom na plyn. Objekt má k dispozícii aj lapač tukov.

Lokalita:

V rámci Dúbravky ide o vynikajúcu lokalitu s veľkorysými parkovacími možnosťami (cca. 20 m od objektu je rozsiahle verejné parkovisko). Objekt sa nachádza v rušnej komerčnej lokalite s množstvom maloobchodných prevádzok a prevádzok služieb (pošta, železiarstvo u Klinca, mäsiarstvo, TERNO a pod.). Táto lokalita sa vyznačuje výbornou dostupnosťou MHD (električková a autobusová zástavka je vzdialená cca. 50 m). Aktuálne v tejto lokalite chýba prevádzka bistra alebo slušnej reštauráci!

PRÁVNY STAV:

Nehnuteľnosť je vo výlučnom vlastníctve fyzickej osoby s tým, že nie je zaťažená právami tretích osôb, vrátane akýchkoľvek záložných práv a vecných bremien. Pozemok pod nehnuteľnosťou a priľahlý pozemok nie je vo vlastníctve vlastníka predávanej nehnuteľnosti, pričom je v režime nájomného vzťahu. Vlastníkom pozemku pod nehnuteľnosťou ako aj priľahlého pozemku je Hlavné mesto SR – Bratislava, tak ako aj v prípade všetkých ostatných komerčných nehnuteľností v okolí.

Možnosti využitia:

A) Nehnuteľnosť je vzhľadom na svoje predchádzajúce využitie v podobe plne funkčnej „gastro“ prevádzky vhodná na okamžité prevádzkovanie reštaurácie, kaviarne, bistra, výrobne jedál a podobne.

B) V prípade záujmu o kúpu nehnuteľnosti na investičné účely je možné postúpiť kontakt na seriózneho záujemcu o dlhodobý a pomerne lukratívny nájom. Návratnosť investície predstavuje pri takomto nájme cca. 13 - 14 rokov (ROI cca. 7 % /p.a.)

C) Objekt je vzhľadom na svoju veľkosť a podlažnosť vhodný po odkúpení pozemku aj na developerské aktivity. Ide o stabilizované územie s reguláciou funčného využitia plochy č. 202 - občianska vybavenosť lokálneho významu (zariadenia verejného stravovania, služieb a obchodu, bývanie v rozsahu do 30% celkových nadzemných podlažných plôch funkčnej plochy, zariadenia administratívy, správy a riadenia).

DOSTUPNOSŤ:

Nehnuteľnosť je dostupná po úhrade kúpnej ceny a dá sa prevádzkovať ako reštaurácia po získaní predmetných povolení prakticky okamžite!

CENA:

Predávanú nehnuteľnosť je možné kúpiť za 330.000 EUR

Pre viac informácií resp. obhliadku nehnuteľnosti prosím kontaktujte JUDr. Ondreja Gajniaka na 0903 222 650 alebo na ogajniak@gmail.com

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 206 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Bonafide, s.r.o.

Ondrej Gajniak

zobraziť telefón