logo reality.sme.sk

1 izbový byt, Levice, 36 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1953753

Lokalita: Levice
Úžitková plocha: 36 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.01.2021
36 m2
52 000 €

Predaj 1 izbový byt Levice

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária PATRIOT REALITY Vám ponúka na predaj moderne a štýlovo prerobený 1 izbový byt vo výmere 36,25m2 bez balkonu, s pivnicou v okresnom meste Levice.

Nachádza sa v okrajovej časti mesta plnej zelene, nedaleko je nové veľké parkovisko.
Byt je po kompletnej rekonštrukcii ako sú nové rozvody vody a elektriky, nové plastové okná, stierky a maľovky, bezpečnostné vchodové dvere, nové interiérové dvere, laminátové podlahy v kombinácii s dlažbou, v kúpelni je sprchový kút, nová sanita a obklad.
Pribudne nová kuchynská linka so spotrebičmi.
Majiteľ je ochotný sa pri rýchlom jednaní na cene dohodnúť.

Dispozične je riešený nasledovne: – vchádzame cez nové vchodové dvere do chodby, napravo zboku sa nachádzajú dvere do kúpeľne spojenej s wc a pred nami je vstup do izby. Z izby napravo je prechod do kuchyne.

V prípade, že sa rozhodnete pre kúpu tohto bytu formou hypotekárneho úveru, radi a bezplatne Vám pomôžeme s komplexnými službami finančného sprostredkovateľa a zabezpečíme financovanie ktorejkoľvek nehnuteľnosti. Pozrite si celú našu ponuku na našej stránke: www.patriotreality.sk

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na tel.čísle: 0911 421 871 a dohodnite si obhliadku Vášho nového pekného domova ešte dnes…

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 36 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

PATRIOT Reality.

Ing. Ivan Dobrovolný

zobraziť telefón