logo reality.sme.sk

Hotel, Bžany, 31762 m², Pôvodný stav ID: 1953640

Lokalita: Bžany
Ulica: Vaľkov
Výmera pozemku: 31762 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.01.2021
0 m2
155 000 €

Investičná príležitosť!

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Opäť v ponuke!
Ponúkame jedinečnú investičnú príležitosť na kúpu hotelového komplexu TESLA, ktorý čaká na rekonštrukciu typu apartmánového bývania.
Nachádza sa v rekreačnej oblasti Domaša – Vaľkov v pokojnej časti obklopenej prírodou. Hotelový komplex pozostáva zo štyroch samostatných pavilónov, pričom tri pavilóny sú vhodné na apartmánové bývanie a jeden pavilón je určený na reštauračné účely, kde sa v budúcnosti dajú organizovať rôzne spoločenské akcie, svadby, pracovné či obchodné stretnutia. Každý z troch pavilónov, má tri poschodia a nachádza sa v ňom 15 samostatných apartmánov s vlastným sociálnym zariadením s balkónom a s výhľadom na vodu. Taktiež sa tam nachádza veľký 4 – izbový byt o výmere cca 100m2 so samostatným vchodom. Štvrtý pavilón o výmere 840m2, ktorý môže, no nemusí byť určený ako reštaurácia má dve poschodia a celý je podpivničený. Na jednom poschodí je priestranná samostatná kuchyňa a veľká miestnosť cca pre 150 ľudí, druhé poschodie je možné využiť ako ubytovaciu jednotku. V pivničných priestoroch je kotolňa a taktiež dosť priestoru na využitie typu "wellness". Taktiež k tomuto pavilónu prislúcha veľké samostatné parkovisko.
V okolitej časti je pozemok, ktorý možno využiť na výstavbu altánkov, ktoré by prislúchali k určenému apartmánu.
Rekreačný komplex sa predáva po pavilónoch, tri identické pavilóny s prideleným pozemkom každý v hodnote 155.000 Eur a štvrtý reštauračný s apartmánovou časťou za 207.000 Eur.
V prípade záujmu o celý komplex + pozemky s celkovou rozlohou 31762m2 cena 980 000 Eur. Pri serióznom záujme možná dohoda!
Názor makléra: Túto nehnuteľnosť odporúčame vidieť, pretože ponúka viacero možností k realizácii podľa vlastných predstáv.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 0 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

ESPORIA realitná agentúra

Zuzana Bielousová

zobraziť telefón