logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Trenčín, 110 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1953598

Lokalita: Trenčín
Ulica: Vážska
Zastavaná plocha: 126 m2
Výmera pozemku: 741 m2
Úžitková plocha: 110 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.01.2021
110 m2
230 000 €

NA PREDAJ | 5 - IZBOVÝ RODINNÝ DOM - VÁŽSKA UL. TRENČÍN

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

NA PREDAJ | 5 - IZBOVÝ RODINNÝ DOM - VÁŽSKA UL. TRENČÍN
Spol. ZAJO Reality, s.r.o. vám výhradne ponúka na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite v Trenčíne. Dom sa nachádza v ustálenéj zástavbe na Vážskej ul. v katastrálnej časti Trenčína, Hanzlíková. Vážska ul. je kolmá ulica na Kožušnícku v smere na Bratislavskú ul. Ide o kľudnú ulicu v blízkosti mhd zastávok, obchodov, škôl a zdravotného strediska.
Dom postavený okolo roku 1975 pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, samostatného wc, dvoch izieb, dvoch spálni, obývacej izby a kuchyne. Dom je čiastočne podpivničený, ide o plochu vo veľkosti jednej miestnosti, v pivnici sa nachádza technická miestnosť. Súčasťou domu je garáž, vedľa domu letná kuchyňa a terasa za domom so vstupom z obývacej izby a spálne.
Stav domu, dom je čiastočne zrekonštruovaný, ide prevažne o rekonštrukciu interiéru. Rekonštrukcia je stará 3 roky, ide o rekonštrukciu elektroinštalácie, rozvodov vody, kúrenia, výmenu radiátorov, podláh, výmenu okien, dverí a rekonštrukcie kúpeľne a wc.
Vykurovanie domu je centrálne na plynový kotol, v obývacej izbe sú umiestnené krbové kachle, ktoré prijemne dopĺňajú atmosféru v dome.
Dom je napojený na všetky inžinierske siete ( elektrika 230/400V, plyn, vodovod, kanalizácia ).
Pozemok je rovinatý a slnečný o výmere 741m2 a je rozdelený na prednú a zadnú časť. Prístup na pozemok je z dvoch strán a to z Vážskej aj Jedľovej ul. Pozemok pred domom má rozmer 20x 18m, pričom 18m predstavuje šírku pozemku a pozemok za domom má rozmer 11x18m.
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať.


Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná. Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu. Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.
Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho. Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky, informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0907980436, emailovej adrese: zajac@zajoreality.sk prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.
Tomáš Zajac – ZAJO Reality, s.r.o.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Počet terás 1
Výmera pozemku 741 m2
Úžitková plocha 110 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Parkovanie Garáž
Energetický certifikát C

Kontaktné údaje

ZAJO Reality,s.r.o.

Tomáš Zajac

zobraziť telefón