logo reality.sme.sk

Kancelárie, Bratislava-Staré Mesto, 53 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1953590

Lokalita: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Gunduličova
Úžitková plocha: 53 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.01.2021
53 m2
174 933 €

Luxusná lokalita pre Vaše kancelárske priestory pri Grasalkovičovom paláci

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA

NOE REALITY ponúka na predaj kompletne zrekonštruované kancelárske priestory v blízkosti Grasalkovičovho paláca (200 m) na Gunduličovej ulici v BA I. Podlahová plocha priestoru je vo výmere 53,01 m2 a nachádza sa na prízemí (nad priestorom sú byty).

Nehnuteľnosť pozostáva z dvoch kancelárskych priestorov a sociálneho zariadenia a tieto sú orientované do tichého dvora. Ponúkaný priestor je v priloženom pôdoryse označený ako priestor č. 105.

Štandard nehnuteľnosti: sociálne zariadenie, vchodové bezpečnostné protipožiarne dvere, interiérové dvere, protihlukové plastové okná. Podlahy vinylové, všetky steny spĺňajú požiarne a akustické STN normy, slaboprúdové rozvody pre internet, TV, Intercom.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE

Nehnuteľnosť sa nachádza v centre Starého mesta – pri záhrade prezidentského paláca, v blízkosti Horský park, Bratislavský hrad.

V blízkosti ponúkanej nehnuteľnosti sa nachádzajú aj veľvyslanectvá: Fínska, Kuby, Rakúska, Talianska a Rakúska, v ďalšom je v blízkosti aj Slavín. Budova susedí s mestskou políciou. Nehnuteľnosť je v tichej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou MHD.

Možnosť parkovania vo dvore.

Cena nehnuteľnosti: 174.933,- Eur je konečná a nenavyšuje sa o DPH.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 53 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

NOE Reality, s. r. o.

JUDr. Ing. Gréta NOÉ, LL.M.

zobraziť telefón