logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Bratislava-Petržalka, 88 m², Pôvodný stav ID: 1953526

Lokalita: Bratislava-Petržalka
Ulica: Rovniankova
Úžitková plocha: 88 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.01.2021
88 m2
189 900 €

Predaj 3 izbový byt, Bratislava - Petržalka, Rovniankova ulica

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Priestranný , slnečný 3-izbový byt v Bratislave – Petržalke , Rovniankova ulica. Byt sa nachádza na 11 poschodí z 12 , dom je zateplený. V rámci celého bytového domu boli zrekonštruované stupačky. Vo vchode sa nachádzajú dva výťahy, z tohto jeden nákladný. Vchody sú tri ,dva z terasy a jeden zospodu od parkovacích miest ,sú uzamknuté čipom.

Byt má celkovú rozlohu 88m2. Z toho 80m2 je rozloha bytu, 2x4m2 majú loggie , jedna je uzavretá - presklená . Byt pozostáva z dvoch väčších izieb a to 19,5m2 a 17,10m2 a jednej menšej izby 8m2, sú nepriechodné. Do bytu sa vstupuje do priestrannej haly s veľkou vstavanou skriňou a vstupom do jednej z izieb. Byt má samostatnú jedálenskú časť a samostatnú kuchyňu .Záchod a kúpeľňa sú prerobené . Byt má plastové okná, nové interiérové dvere v jednej izbe, ktorá bola zrekonštruovaná v roku 2019, bezpečnostné dvere Sherlock. Náklady pre trojčlennú rodinu sú 210 €/mesiac. Byt sa predáva zariadený / nezariadený podľa dohody.

Byt je veľmi dobre situovaný, má nádherný výhľad na Rakúsko ,ale aj na Bratislavský hrad . Veľmi dobrá a kompletná občianska vybavenosť - v okolí je niekoľko väčších obchodov, v blízkosti sú materské škôlky ,základné školy, detské ihriská. Sieť MHD a taktiež plánovaná zastávka električky pred domom, ktorá by mala byť ukončená v roku 2023, široké športovo - relaxačné možnosti, DK Zrkadlový háj, Chorvátske rameno, jazero Draždiak, veľa zelene ,hrádza ktorá ponúka rôzne možnosti športovania ako cyklistika, beh a korčuľovanie. V blízkosti je katolícky kostol . Autom je možné pripojiť sa na neďaleký diaľničný obchvat.
Parkovanie je verejné a bezproblémové.

Obhliadku a predaj bytu je možné realizovať ihneď.

Provízia pre RK - dohodou.

Cena 189 900 €

Maklér: Mgr. Furdíková Miriam

Email : furdikova@advancereal.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 88 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

ADVANCE REAL SK s.r.o.

Mgr. Miriam Furdíková

zobraziť telefón