logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Bratislava-Staré Mesto, 46 m², Novostavba ID: 1953345

Lokalita: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Továrenská
Úžitková plocha: 46 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 23.01.2021
46 m2
790 € mesačne

Štýlový prenájom v najtrendovejšom projekte

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

V najtrendovejšom projekte SKY PARK v Bratislave I ponúkame na prenájom dvojizbový byt. Z perspektívy 10. poschodia umožňuje výhľady na okolité stavby a
novodobú architektúru mesta priamo vo výške očí. Je pripravený ihneď na bývanie. Byt je príjemne a funkčne zariadený, v obývačke je inštalované SMART TV a rozťahovací gauč. Kuchyňa má všetky bežné spotrebiče vrátane mikrovlnnej rúry. Stôl je vo výške pracovnej dosky, využiteľný ako pre kulinárske, tak aj home office účely. V kúpeľni je elektricky vyhrievané zrkadlo, ktoré sa neorosí pri vlhkosti. Súčasťou vybavenia je kombinovaná práčka so sušičkou a úložné priestory sú na chodbe a v spálni v skriniach, aj úložné miesta v gauči a posteli. Štandardom vybavenie je chladenie v byte. Na balkóne je sedenie z umelého ratanu. Zo spálne sú vďaka francúzskym oknám priehľady a výstup na balkón a zároveň oceníte priamy vstup zo spálne do kúpeľne. Podlahová plocha bytu je 46,38 m2 a plocha balkóna je 4,81 m2. Orientácia bytu je na východ, čím bude byt slnenčný v ranných hodinách a príjemný popoludní pri letnom horúcom slnku. K bytu prislúcha pivnica a parkovacie státie na -2. podlaží (extra platba 100€/mes.).

Projekt SKY PARK ponúka dizajnové bývanie a verejný priestor v symbióze. Unikátnym riešením priestoru sa v bývalej priemyselnej zóne Mlynských nív podarilo vytvoriť úplne novú časť bratislavského centra s moderným bývaním svetovej úrovne. Jeho autorkou je prvá dáma architektúry Zaha Hadid, ktorá získala v roku 2003 najvýznamnejšie ocenenie za architektúru Pritzkerovu cenu. SKY PARK pozostáva z troch 31-podlažných rezidenčných budov. Lokalita SKY PARKU ani nemôže byť lepšou práve vďaka blízkosti k nábrežiu Dunaja, ktoré ponúka kultúrne vyžitie, relax, nákupy, gastro. V rámci novovzniknutého areálu obyvatelia nájdu športoviská, škôlku, ihriská, priestor pre jogging, park, viacero vodných prvkov. Súčasťou projektu je aj spoločná vyhliadka na streche veže, ktorá ponúka panoramatické výhľady na celú Bratislavu.
Konštrukčný systém stavby SKY PARKU je tvorený kombinovaným železobetónovým stĺpovo-stenovým systémom. Obvodový plášť tvoria železobetónové monolitické nosné steny s predsadeným fasádnym dizajnovým obkladom s vysokoúčinným tepelným izolantom. K dispozícii sú 4 osobné výťahy s min. kapacitou 13 osôb. Okenné konštrukcie sú z hlinikových profilov s prerušeným tepelným mostom. Okenné výplne sú zasklené izolačným trojsklom. V každej izbe je minimálne jedno okno alebo dvere otváravo-sklopné. Vykurovanie je zabezpečené cez centrálneho dodávateľa panelovými vykurovacími telesami. Obytné miestnosti budú cez centrálny zdroj chladu chladené pomocou cirkulačných jednotiek. Vzduchotechnika je riešená cez centrálne vetracie jednotky s rekuperáciou. Energetický certifikát budovy – energetická trieda A0.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 46 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

RIVERS, s.r.o.

Ing. Marcela Balogová

zobraziť telefón