logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Orechová Potôň, 88 m², Pôvodný stav ID: 1953322

Lokalita: Orechová Potôň
Ulica: Hlavná
Zastavaná plocha: 135 m2
Pivničná plocha: 14 m2
Výmera pozemku: 544 m2
Úžitková plocha: 88 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 23.01.2021
88 m2
59 000 €

Na predaj trojizbový starší rodinný dom v rekonštrukcii

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený domy a vily Orechová Potôň, Hlavná. Plocha: úžitková 88m2, zastavaná 135m2, pozemku 544m2, pivnice 14m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné), plastové. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa, sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne, lokálne. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Na pozemku sa nachádza studňa. Cena 59 000 €


Exkluzívne ponúkame na predaj trojizbový starší rodinný dom v rekonštrukcii v obci Orechová Potôň. Dom v minulosti prešiel čiastočnou rekonštrukciou - plastové okná, podlahy, kúpeľňa. Je napojený na inžinierske siete: elektrina, plyn, kanalizácia v súčasnosti vlastná voda. V rámci obce prebieha výstavba obecnej kanalizácie a vody, v budúcnosti je možné napojenie domu na obecný vodovod.


DISPOZÍCIA, SÚČASNY STAV
Dom dispozične pozostáva z 3 obytných miestností, jedna je prechodná/spojená s kuchyňou. V dome sa nachádza WC + kúpeľňa, kotol. Dom je v obývateľnom stave, avšak vyžaduje rozsiahlejšiu rekonštrukciu.


LOKALITA:
Orechová Potôň Južné Slovensko, v blízkosti Slovakia ring a Malkia Park. V obci sa nachádza zástavka vlaku - priamy spoj do Bratislavy (Regiojet). Do 8 km napájač R7 v obci Holice.


Prajem príjemný deň. Viktor Strelec: Pozri moju ponuku
Naše motto: Pre mňa sú nehnuteľnosti viac ako len predaj.
City Reality Bratislava realitná kancelária
Mobil: 0918 404 251
Email: v.strelec@cityrealitybratislava.sk
Uverejnené média a fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom a autorským dielom MaklérStrelec © Copyright. Všetky práva vyhradené

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Počet terás 9
Výmera pozemku 544 m2
Úžitková plocha 88 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Parkovanie Verejné parkovanie

Kontaktné údaje

CityRealityBratislava RK

Viktor Strelec

zobraziť telefón