logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Prievidza, 71 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1953051

Lokalita: Prievidza
Ulica: M. Rázusa
Pivničná plocha: 2 m2
Úžitková plocha: 71 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 23.01.2021
71 m2
73 990 €

REZERVOVANÉ - 3 IZBOVÝ BYT SO ZASKLENÍM NA BALKÓNE 71m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Hľadáte 3 izbový byt v zateplenom bytovom dome po čiastočnej rekonštrukcii v udržiavanom stave!?

Vaša realitná ponúka na predaj 3 izbový byt o rozlohe 71m2 s balkónom na ulici M. Rázusa v Prievidzi na sídlisku Zapotôčky.

Lokalita:

ponúka kompletnú občiansku vybavenosť /obchody, potraviny lekáreň, MHD, škola, škôlka, pošta,/ v dostupnej blízkosti nákupné centrá. Presnejšie sa byt nachádza na sídlisku Zapotôčky na Ul. M. Rázusa, kde je novo vybudované parkovisko, ktoré zlepšilo situáciu parkovania v lokalite.

Bytový dom:

prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá spočívala vo výmene okien a v stupných dverí, výmene zvončekov a elektronických vrátnikov, rekonštrukcie a zateplenie strechy a rovnako zateplenie samotného bytového domu.

Byt:

sa nachádza na 2. poschodí 7 poschodového bytového domu. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá spočívala vo výmene okien, výmene kuchynskej linky a položenie plávajúcich podláh. Dispozícia bytu je následovná: vstupná chodba so vstavanou skriňou so vstupom do detskej izby/pracovne so vstavanou skriňou, obývačka, kuchyňa so vstupom na balkón, samostatné WC, kúpeľňa s umývadlom a vaňou, spálňa.

Výhody:

ZATEPLENÝ BYTOVÝ DOM, ČISTÝ VCHOD, UDRŽIAVANÝ BYT, SLNEČNÝ

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Hviezdoslavova 3 (bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne), Prievidza.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 71 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Parkovanie Verejné parkovanie
Poschodie 2

Kontaktné údaje

Vaša Realitná, s.r.o.

Miron Petráš

zobraziť telefón