logo reality.sme.sk

Priemyselný pozemok, Košice-Juh, 414 m², Pôvodný stav ID: 1952970

Lokalita: Košice-Juh
Ulica: pz-220-414
Výmera pozemku: 414 m2
Úžitková plocha: 414 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 22.01.2021
414 m2
Cena dohodou

Prenájom poz. na skladovanie (414 m2, spevnená pl., elektrina)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu výrobno-skladové a administratívne priestory vo veľkom stráženom komerčnom areáli nachádzajúcom sa v priemyselnej zóne v mestskej časti Košice-Juh. Areál tvorí väčšie množstvo výrobných alebo skladovacích hál a veľké manipulačné plochy. Areál má administratívne zázemie s možnosťou prenájmu kancelárskych priestorov na prízemí (114,00 m2) a na 1. poschodí (168,00 m2) administratívnej budovy. Každý pozostáva z niekoľkých kancelárií, vlastnej kuchynky a sociálneho zázemia. Uprednostňuje sa ich prenájom najmä nájomníkom skladových alebo výrobných priestorov/objektov v areáli. Areál má veľké množstvo bezplatných parkovacích miest pre nájomníkov aj zákazníkov a výborný prístup pre osobné aj nákladné autá. V dosahu areálu je možnosť stravovania, zastávka MHD (autobusy aj električky) a nákupné stredisko.

Ponúkaný pozemok / spevnená plocha má výmeru 414,00 m2 (23 m x 18 m). Je rovinatý a má prívod elektriny a vynikajúci prístup pre kamióny. Nie je možné na ňom stavať, iba umiestniť dočasné objekty napr. mobilnú bunku (ako kanceláriu) alebo ho využívať na skladovanie. Pozemok nie je oplotený. V areáli / v bezprostrednej blízkosti ponúkanej plochy je možné si prenajať skladové priestory s nakladacou rampou.

Cena nájmu: osobné rokovanie

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených pozemkov. Služby DOMIOS pre záujemcov o pozemky sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedenom pozemku a ďalších nehnuteľnostiach nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 414 m2

Kontaktné údaje

DOMIOS - realitné riešenia na mieru

Ing. Peter Bubelíni

zobraziť telefón