logo reality.sme.sk

Obchodné, Trnava, 78 m², Novostavba ID: 1952868

Lokalita: Trnava
Ulica: Michalská
Úžitková plocha: 78 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 22.01.2021
78 m2
930 € mesačne

NEO- prízemie severnej veže na PRENÁJOM

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na prenájom unikátny komerčný priestor na Michalskej ulici v Trnave. Ide o prízemie štvorhrannej severnej veže s plochou 78m2, ktorá je súčasťou mestských hradieb z 13.storočia. V hornej časti veže sa nachádza Lounge & Bart Tower.

Dôveryhodná reprodukcia severnej veže, ktorej je súčasťou aj želiarsky domček, vyrástla na pôvodnom mestskom opevnení. Bola vybudovaná pod dohľadom pamiatkovej inšpekcie, tak aby sa zachoval pôvodný charakter veží, ktorých je v Trnave niekoľko.

Steny originálnych múrov, ktoré dosahovali hrúbku až dva metre sú z pálenej tehly (tradičný materiál tohto regiónu), neboli omietané ale používala sa technika zvaná škárovanie maltou.

Pri výstavbe veže bolo zachované tradičné stavanie a pôvodný materiál s citlivým použitím moderných prvkov. Touto cestou si objekt zachoval tvár originálnej historickej architektúry so spojením sviežeho a moderného nádychu súčasnej doby.

Múry severnej veže sa vybudovali o niečo užšie ako tie pôvodné za účelom vybudovať priestor, ktorý bude plnohodnotne spĺňať štandardy komerčného priestoru za účelom sprístupnenia doteraz neprístupných priestorov pre verejnosť a taktiež pozdvihnutie sociálneho a kultúrneho života v Trnave.

Samotný priestor disponuje úžitkovou plochou 46,40m2, ktorý je špecifický svojou sklenou podlahou s výhľadom na základy pôvodnej stavby hradieb. K priestorom prislúcha sociálne zariadenie.

Cena za prenájom veže je 930.-EUR + DPH + energie

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.

Ivana Horváthová
0902 609 359
horvathova@neoreal.sk
neoreal.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 78 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

NEOREAL ,s.r.o.

Ivana Horváthová

zobraziť telefón