logo reality.sme.sk

Iné, Trenčín, 480 m², Pôvodný stav ID: 1952864

Lokalita: Trenčín
Ulica: 1. Mája
Úžitková plocha: 480 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.01.2021
480 m2
698 000 €

Administratívna budova v centre Trenčína

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj budovu na Palackého ulici v úplnom centre Trenčína. Nachádza v zástavbe pôvodných historických budov . Výmera úžitkovej plochy budovy je 480 m2. výmera pozemku je 198 m2.

Dispozícia:
Objekt má jedno podzemné podlažie a dve nadzemné podlažia. V súčasnosti je celý objekt využívaný pre potreby banky. Podzemné podlažie slúži ako sklad. V prvom nadzemnom podlaží sa nachádza vstup, chodba, banková hala a schodisko do druhého nadzemného podlažia. Na poschodí sa nachádzajú kancelárske priestory, chodba, kuchyňa, toalety, sprchy. Podkrovie disponuje možnosťou zateplenia a tým získania ďalších priestorov na bývanie resp. kancelárie.

Štandard:
Budova je napojená na všetky inžinierske siete t.j. verejný vodovod, verejnú kanalizáciu, zemný plyn a elektrickú energiu.
Objekt je klasicky murovaný z tehly, má sedlovú strechu s pálenou strešnou krytinou. Vykurovanie je plynovým kondenzačným kotlom. Okná sú drevené EURO. Podlahy sú zväčša z keramickej dlažby, na poschodí v kanceláriách je koberec.

Top lokalita:
Budova banky sa nachádza v úplnom centre krajského mesta Trenčín priamo na vyhľadávanej ulici v bezprostrednej blízkosti Mierového námestia. V blízkosti sa nachádza Mestský a Okresný úrad, banky, poisťovne, notárske úrady, pošta, reštaurácie a hotely, obchody a služby.
Možnosti využitia:
Sídlo notárskeho úradu prípadne advokátskej kancelárie. Reštaurácia, penzión, dlhodobé ubytovanie, obchody, služby.

Bližšie informácie radi poskytneme na požiadanie, neváhajte nás kontaktovať na tel.č. 0903 058 826.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 480 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Ing. Katarína Nohálová

zobraziť telefón