logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Bratislava-Staré Mesto, 64 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1952810

Lokalita: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Gunduličova
Zastavaná plocha: 58 m2
Úžitková plocha: 64 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.01.2021
64 m2
274 800 €

Na predaj 2i byt v luxusnej lokalite pri Grasalkovičovom paláci

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA

NOE REALITY ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový tehlový byt v blízkosti Grasalkovičovho paláca (200 m) na Gunduličovej ulici v BA I. Podlahová plocha bytu je vo výmere 63,55 m2, z toho plocha balkóna vo výmere 5,15 m2, a nachádza sa na 4. NP z 5 s výťahom. Dispozíciu apartmánového bytu č. 401 nájdete v priloženom pôdoryse.

Byt pozostáva z dvoch obytných miestností, vstupnej haly, kúpeľne a balkóna s výstupom z obývacej izby a tento byt je orientovaný do tichého dvora.

Byt sa nachádza v centre Starého mesta – pri záhrade prezidentského paláca, v blízkosti Horský park, Bratislavský hrad. Výhľad do tichého uzatvoreného dvora.

Štandard bytu: vchodové bezpečnostné protipožiarne dvere kategórie protipožiarnosti D3 značky ADLO, designové interiérové dvere značky SAPELI, protihlukové plastové okná s 5-komorovým profilom značky SALAMANDRE STREAMLINE. Podlahy vinylové prvotriednej kvality značky VINYL ECO 30, všetky steny spĺňajú požiarne a akustické STN normy, klimatizácia značky CHIGO, slaboprúdové rozvody pre internet, TV, Intercom, budova s alarmom a s napojením na PCO, výťah značky KONE, kúpeľňa vybavená dlažbou, obkladmi a sanitou, balkón do vnútrobloku s mrazuvzdornou dlažbou. Všetky designové a projekčné práce realizovala spoločnosť Archito Ateliér, s.r.o.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE

Na byt je záruka v trvaní 2 rokov. V blízkosti sa nachádzajú aj veľvyslanectvá: Fínska, Kuby, Rakúska, Talianska a Rakúska, v ďalšom je v blízkosti aj Slavín. Budova susedí s budovou mestskej polície. Nehnuteľnosť je v tichej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou MHD.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 64 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Poschodie 4

Kontaktné údaje

NOE Reality, s. r. o.

JUDr. Ing. Gréta NOÉ, LL.M.

zobraziť telefón