logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Veľké Chyndice, 162 m², Novostavba ID: 1952681

Lokalita: Veľké Chyndice
Ulica: Neuvedená
Zastavaná plocha: 162 m2
Výmera pozemku: 560 m2
Úžitková plocha: 162 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.01.2021
162 m2
150 000 €

Predáme skolaudovanú novostavbu rodinného domu v obci Veľké Chyndice

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Výborná ponuka skolaudovanej novostavby rodinného domu!

Hľadáte novostavbu rodinného domu nachádzajúcu sa v blízkosti mesta Vráble, s dobrou dostupnosťou do okresného mesta Nitra alebo Zlaté Moravce? Ponúkame Vám na predaj 4-izbový rodinný dom - novostavbu v obci Veľké Chyndice.

Táto ponuka prízemného 4-izbového samostatne stojaceho rodinného domu je exkluzívna a jedinečná. Zastavaná plocha je 162 m2 vrátane prekrytej a vydláždenej terasy. K nehnuteľnosti prislúcha pozemok o výmere 560 m2.

Z dispozičného hľadiska tento bungalov pozostáva zo zádveria (4,84 m2), chodby (9,20 m2), dvoch detských izieb s identickou výmerou (12,69 m2), spálne (13,32 m2), kúpeľne (7,55 m2) s odčleneným technickým kútom (0,99 m2), oddelenej toalety (1,62 m2), komory (1,62 m2), priestranného priestoru kuchyne, obývacej izby a jedálne (35,40 m2). Z obývacej izby je výstup na prekrytú terasu o výmere 28,20 m2.

Majiteľ dbal pri stavbe na výber kvalitných materiálov. Obvodové múry sú postavené z tehly, vnútorné priečky sú z materiálu Ytong. Zateplenie domu grafitovým polystyrénom hr. 200 mm. Exteriérová fasádna omietka značky Fasaden v kombinácii bielej a čiernej farby. Valbová strecha pokrytá strešnou krytinou značky Terran Danubia. Zateplenie strechy minerálnou vatou hr. 400 mm. Zvodový systém KJG. Okná plastové, 3-sklá vo farbe bielej (interiér) a antracitovej (exteriér). Vonkajšie a vnútorné mramorové parapety. Vstupné dvere taktiež plastové. Potery v interiéri betónové, zateplenie podlahy aplikáciou podlahového polystyrénu hr. 150 mm. Stropy sadrokartónové s bodovým osvetlením.

Rodinný dom je pripravený na bývanie - nový vlastník si musí zabezpečiť už len kuchynskú linku, umývadlá do kúpeľne a svoje zariadenie nehnuteľnosti.

V nehnuteľnosti sú stierky, biela základná maľovka, kompletná elektroinštalácia (zásuvky a vypínače Legrand), digitálne termostaty v každej miestnosti, predpríprava na alternatívne vykurovanie krbom, elektrické podlahové vykurovanie, zásobník na vodu, interiérové dvere so zárubňami, keramická dlažba v celom dome, obklad a sanita na oddelenej toalete, obklad, vaňa a zrkadlo s osvetlením v kúpeľni, čiastočný povalový úložný priestor, predpríprava optiky na pripojenie internetu a TV, terénne úpravy v okolí domu, chodníky, terasa a vstup zo zámkovej dlažby, oplotenie dvoch strán pozemku z betónových panelov, výsadba trávy a pod.

Z hľadiska dostupnosti inžinierskych sietí je táto nehnuteľnosť napojená na elektrickú energiu, a obecnú vodu. Odpad je riešený žumpou umiestnenou na okraji pozemku.

Uvedená cena 150.000 € je za rodinný dom a príslušenstvo vyššie uvádzané + pozemok.

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a chcete si dohodnúť termín obhliadky alebo potrebujete zodpovedať doplňujúce otázky, kontaktujte ma na telefónnom čísle 0915 360 232 alebo prostredníctvom e-mailu ziackova.dominika@micikovapartners.sk.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 560 m2
Úžitková plocha 162 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

Mičíková & Partners, s.r.o.

Ing. Dominika Žiačková, RSc.

zobraziť telefón