logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Prievidza, Pôvodný stav ID: 1952508

Lokalita: Prievidza
Ulica: 1. Mája
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.01.2021
0 m2
Cena na vyžiadanie

Dražba trojizbového bytu v Prievidzi

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Vzhľadom ku skutočnosti, že predmet dražby nebol znalcovi riadne sprístupnený na obhliadku znalecký posudok, ktorým je ocenený predmet dražby bol vypracovaný v zmysle § 12 ods. 3 zákona č. 527/2002 Z. z. o dobrovoľných dražbách v znení neskorších predpisov, teda z dostupných údajov o nehnuteľnosti a to najmä zo staršieho znaleckého posudku, z ktorého sú prevzaté prevažne aj nižšie uvedené opisy predmetu dražby a jeho stavu.

Bytový dom sa nachádza na Šumperskej ulici v Prievidzi, v blízkosti nemocnice s poliklinikou. Bytový dom má 5 nadzemných podlaží, z toho na 1 nadzemnom podlaží sú kombinované byty a spoločné priestory, pivnice.

Samotný byt pozostáva z troch obytných miestností a nachádza sa na 1. poschodí a je napojený na všetky inžinierske siete. Celková výmera podlahovej plochy predmetného bytu je 60,16 m2. Súčasťou predmetu dražby je aj príslušenstvo bytu, a to kuchyňa, predsieň, kúpeľňa, WC a pivnica. V rámci úprav boli v byte kompletne vymenené okná za plastové, vchodové dvere sú bezpečnostné a ostatné z tvrdého dreva osadené do oceľových zárubní. Podlahy v izbách sú plávajúce drevené parkety a v kúpeľni, WC, kuchyni a na chodbe je keramická dlažba. Sú tu prevedené nové rozvody vody a kanalizácie, WC je umiestnené v samostatnej miestnosti a keramický obklad po strop. Na chodbe sa nachádza šatník – vstavané skrine. Byt je vo veľmi dobrom technickom stave.

Do spoločných zariadení domu patria: sklad, vodomer, STA, bleskozvod, komín, vodovodné, kanalizačné, teplonosné, elektrické, telefónne a plynové prípojky.

Do spoločných častí domu patria: základy domu, strecha, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, chodby, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie, zvislé nosné konštrukcie.

Spoluvlastnícky podiel na spoločných častiach a spoločných zariadeniach domu je 61/2208.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Radi Vás poskytneme bližšie informácie o plánovanej dražbe.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 0 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

U9, a.s.

Ivana Králiková

zobraziť telefón