logo reality.sme.sk

4 izbový byt, Závada, 93 m², Pôvodný stav ID: 1952494

Lokalita: Závada
Úžitková plocha: 93 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.01.2021
93 m2
13 500 €

Dražba 4izb. bytu v obci Závada okres Veľký Krtíš

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Byt sa nachádza  na 1 podlaží.  Ide o  4-izbový byt I. kategórie s príslušenstvom predsiene, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC ako i pivnice č.16. 

Podlahová plocha bytu je 93,36 m² (z toho pivnica 5,31m² ).

Byt je napojený na vodovodnú, elektrickú, kanalizačnú, telefónnu a televíznu prípojku.  Vykurovanie lokálne elektrickými konvektormi. Okná drevené s PVC žalúziami. Dvere plné hladké.  Podlahy na chodbe a v obytných miestnostiach tvorí PVC. Bytové jadro umakartové. Kúpeľňa je vybavená vaňou s páčkovou batériou, keramickým  umývadlom. WC vybavené záchodovou misou combi. Ohrev teplej vody zabezpečený elektrický bojlerom umiestneným v kúpeľni. Kuchyňa vybavená kuchynskou linkou vn. dĺžky 1,8 m vyrobenou z materiálu na báze dreva, nerezovým  drezom s páčkovou batériou, elektrickým sporákom.  Byt je v pôvodnom a dobrom technickom stave.  Byt má samostatné meranie studenej vody ako i elektriny. Byt je nerekonštruovaný s pôvodným typovým vybavením a dáva novým majiteľom priestor zrekonštruovať si ho podľa vlastných predstáv. 

Bytový  dom s. č. 92 je postavený, ako samostatne stojací na parc. č. 314 s dvoma samostatnými vchodmi.  Vek stavby bytového domu je 35 rokov. Údržba stavby bytového domu je primeraná veku a kvalite vyhotovenia stavby.

Opis predmetu dražby bol prevzatý z dražobníkovi dostupných údajov (najmä znalecky posudok z r. 2017) nakoľko byt nebol znalcovi sprístupnený na znaleckú obhliadku.

V pripade záujmu o bližšie informácie nás prosim kontaktujte na tel. č. 0911 236 164.Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 93 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

U9, a.s.

Dávid Fábry

zobraziť telefón