logo reality.sme.sk

Poľnohospodárske objekty, 5702 m², Pôvodný stav ID: 1952389

Lokalita: Jovsa
Úžitková plocha: 5702 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.01.2021
5 702 m2
81 600 €

Dražba poľnohospodárskej budovy v obci Jovsa

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Pripravujeme dražbu poľnohospodárskej budovy v obci Jovsa. Jedná sa o budovu kravínu - teľatníku so súp. č. 291. Jedná sa o poľnohosp. budovu nachádzajúcu sa v obci Jovsa, na začiatku dediny. Celková výmera pozemkov je 5.702 m2.

Kravín - Teľatník na 1. nadzemnom podlaží sa nachádzajú prevádzkové, výrobne, sociálne a hygienické priestory ako aj administratívne priestory danej prevádzky. Stavba nie je podpivničená.

Objekt disponuje ústredným vykurovaním prostredníctvom kotla na pevné palivo, vykurovacím telesom sú oceľové radiátory. V objekte je možné osadiť aj plynový kotol, nakoľko do kotolne je zabezpečený prívod zemného plynu.

Obec Jovsa sa nachádza 18 km východne od okresného mesta Michalovce, 20 min. autom.  Neďaleko sa nachádza vodná nádrž Zemplínska Šírava. Nehnuteľnosť je bývalý kravín, ktorý je aktuálne zvnútra rekonštruovaný a v súčastnosti slúži ako prevádzka na výrobu obrazov. Nehnuteľnosť vizuálne v dobrom stave.  Predná časť budovy rekonštruovaná, zateplená,  nové plastové okná. 

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Zastavaná plocha 0 m2

Kontaktné údaje

U9, a.s.

Kamil Kapec

zobraziť telefón