logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Staré Hory, 255 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1952347

Lokalita: Staré Hory
Ulica: Staré Hory
Zastavaná plocha: 255 m2
Výmera pozemku: 1039 m2
Celková plocha: 1039 m2
Úžitková plocha: 255 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.01.2021
255 m2
157 500 €

Výborná investičná nehnuteľnosť, exkluzívne v EKOREAL na predaj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Lokalita- pútnicka obec Staré Hory je vyhľadávaná pre veľmi dobrú dostupnosťdo BB ako aj dobré autobusové spojenie. Staré Hory sa nachádzajú v prekrásnej prírode, ktorá je jej veľké pozitívum. Využijete to ako v lete tak aj v zime...V okolí je množstvo cyklo a turistických trás, možnosť rybolovu, lietania napr. paragliding na Donovaloch, atď... 
  • 15 km od Banskej Bystrice,

  • 5 km od lyžiarskeho strediska PARK SNOW Donovaly

  • 20 km lyžiarske stredisko ŠachtičkaEKOREAL exkluzívne predáva a maklér odporúča vidieť:Nehnuteľnosť je ideálnou investičnou príležitosťouJe to pôvodný typický dvojdom .  Konštrukcia je zmiešaná (kameň, tehla). Prístup priamo z obecnej asfaltovej komunikácie. Kúrenie je na pevné palivo + el.akumulačná pec.Nehnuteľnosť sa predáva celá s veľkým slnečným pozemkom, ktorý ponúka ďalšie možnosti na využitie, alebo ho časť aj odpredať. Každá časť domu má samostatný vchod aj svoj pozemok. Jedna časť domu je v momentálnom stave holodom, po kompletnej rekonstrukcii. Ideálny stav na dokončenie podľa vlastných predstáv a požiadaviek. Dispozične: predsieň, kúpeľňa s WC, priestranná kuchyňa spojená s obývacou časťou, v ktorej bude krb a dve samostatné izby, presvetlené a slnečné.Druhá časť je už po kompletnej zrekonštrukcii( r. 2010) a majiteľmi príležitostne obývaná. Dispozične: predsieň s plne vybavenou kuchynkou a samostatným WC. Priestranná spoločenská obývacia miestnosť s krbom, pomocou prieduchov sa ním vykuruje celý dom, 3 samostatné izby, z toho jedna s krbom a kúpeľňa so sprchou a WC . Kapacita pre ubytovanie až 12 osôb. Všetky rozvody sú nové. Odpad je zvedený do vlastnej modernej čističky odpadových vôd. Voda je z obecného vodovodu.CENA NEHNUTEĽNOSTI: 157 500€/ Financovanie tejto nehnuteľnosti Vám zabezpečíme našimi profesionálmi v oblasti všetkých úverov!KONTAKT na makléra:

Lucia Sokolová Kaštierová

0907 313 667

lucia.kastierova@ekoreal.sk

EKOREAL realitná kancelária Banská BystricaServis realitnej kancelárie zahŕňa:

1. Kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností.

2. Notárske poplatky pri overovaní podpisov.

3. Kolkové známky pri podaní návrhu na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností.

4. Pre-scoring minimálne u 3 hypotekárnych bánk do 48 hodín pred zložením zálohy, kompletné hypotekárne poradenstvo a výber hypotéky presne podľa Vašich možností.


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Výmera pozemku 1 039 m2
Úžitková plocha 255 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

EKOREAL

Lucia Sokolová Kaštierová

zobraziť telefón