logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Gyňov, 1 m², Pôvodný stav ID: 1952221

Lokalita: Gyňov
Ulica: nezadaná
Zastavaná plocha: 347 m2
Výmera pozemku: 1722 m2
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.01.2021
1 m2
119 000 €

Na predaj starší rodinný dom Košice okolie obec Gyňov

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok so starším rodinným domom v okolí Košíc, v obci Gyňov. Pozemok má celkovú výmeru 2069 m², jeho rozmery sú 12 x 185 m.
Priamo na pozemku sa nachádzajú IS - elektrina, voda, plyn, odpad je riešený formou žumpy.

Na pozemku stojí starší rodinný dom, ktorý je nutné kompletne zrekonštruovať alebo zbúrať. Dvojpodlažný dom má 347 m², dispozícia domu je rozdelená na suterén a 1. nadzemné podlažie. V suteréne sú 2 miestnosti, 1. NP má 3 miestnosti. V prípade rekonštrukcie je možná dostavba 2. poschodia.

K pozemku vedie asfaltová prístupová cesta, nachádza sa medzi rodinnými domami, v tichej lokalite s bezproblémovými susedmi. Ponúkaná nehnuteľnosť je ideálna pre rodiny, pozemok je dostatočne veľký aj na výstavbu dvojdomu.

Obec Gyňov je vzdialená 18 km od Košíc (cca 20 min. autom). Patrí medzi menšie obce, s celkovým počtom obyvateľov cca 680. Priamo v obci sú potraviny, detské ihrisko, materská škola, rímskokatolícky kostol, zastávka SAD. Neďaleko sa nachádza obec Čaňa, v ktorej je ZŠ, škôlka, Tesco, futbalové ihrisko, zimný štadión, pošta, obchody a mnohé iné služby.

V prípade, že Vás táto ponuka oslovila dohodnite si obhliadku ešte dnes.

V uvedenej cene sú zahrnuté všetky poplatky súvisiace s právnym poradenstvom, prevodom nehnuteľnosti, autorizácia zmluvných podkladov prostredníctvom zmluvnej advokátskej kancelárie. REALITNÉ SLUŽBY, s.r.o. ( Hviezdoslavova 6 , 04001 Košice )

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 722 m2
Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

REALITNÉ SLUŽBY, s.r.o.

Bc. Nicol Dánielová

zobraziť telefón