logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Bojnice, 58 m², Novostavba ID: 1952109

Lokalita: Bojnice
Ulica: Školská
Pivničná plocha: 2 m2
Úžitková plocha: 58 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 22.01.2021
58 m2
460 € mesačne

NOVOSTAVBA 2 IZBOVÝ BYT BOJNICE S TERASOU A PARKOVACÍM MIESTOM

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Hľadáte dlhodobé alebo dočasné bývanie v lukratívnej časti mesta Bojnice v novom bytovom dome s vlastným parkovacím miestom?

Vaša Realitná ponúka na prenájom priestranný dvojizbový byt v novom bytovom dome s vlastným parkovacím miestom na ulici Školská v peši dostupnej kompletnej občianskej vybavenosti.

LOKALITA:
bytového domu ponúka príjemné bývanie v peši dostupnej kompletnej občianskej vybavenosti /škola, škôlka, detské ihrisko, LIDL, mestský park, nemocnica…/

BYTOVÝ DOM:
bol dokončený v októbri v roku 2020, čo pre obyvateľov zabezpečuje najnovší štandard a s ním súvisiace použitie kvalitných materiálov a funkčných technológií. Samozrejmosťou je nadštandardná tepelná izolácia, ktorá zlepšuje komfort bývania a zároveň šetrí náklady na kúrenie alebo v lete na chladenie. Dom je monitorovaný kamerovým systémom a do areálu sa vstupuje cez elektrickú rampu, ktorá sa otvára mobilným telefónom, čím sa automaticky zlepšuje bezpečnosť.

BYT:
tvorí plávajúca podlaha v modernom odtieni DUB, vkusné interiérové dvere, sanita ako vaňa, WC s umývadlom, kvalitné talianske obklady a dlažby, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi na mieru – umývačka riadu, mikrovlnná rúra, rúra na pečenie, elektrická platňa, vstavaná chladnička s mrazničkou. V spálni sa nachádza vstavaná skriňa. Samozrejmosťou je prístup na internet. K bytu patrí aj pivnica v suteréne. Orientácia bytu je do južnej svetovej strany s výstupom na terasu, ktorá ponúka výhľad na okolie.

VÝHODY:
TOP LOKALITA

MODERNÝ

PRESVETLENÝ

TERASA 23m2

VLASTNÉ PARKOVACIE MIESTO

UPRATOVANIE SPOLOČNÝCH PRIESTOROV V CENE NÁJMU

CENA NÁJOMNÉHO ZA BYT:

A06, úžitková plocha 58m2, terasa 23m2 je 460€/mesiac + 80€ energie

PODMIENKY NÁJMU: 1 REZERVAČNÝ POPLATOK VO VÝŠKE 1 MESAČNÉHO NÁJOMNÉHO (odmena RK), VRATNÁ KAUCIA VO VÝŠKE 2 MESAČNÝCH NÁJOMNÝCH + 1 MESAČNÉ NÁJOMNÉ ZA MESIAC NADCHÁDZAJÚCI SPLATNÝ VŽDY K 15. V MESIACI ZA MESIAC NASLEDUJÚCI.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Hviezdoslavova 3 (bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne), Prievidza.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 1
Úžitková plocha 58 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Vyhradené parkovanie

Kontaktné údaje

Vaša Realitná, s.r.o.

Miron Petráš

zobraziť telefón