logo reality.sme.sk

Kancelárie, Košice-Staré Mesto, 160 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1951748

Lokalita: Košice-Staré Mesto
Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 160 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 22.01.2021
160 m2
7,5 € m2/mesačne

Nebytové/kancelárske priestory na prenájom KE

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na prenájom veľký nebytový priestor v prevádzkovej budove na ulici Žižkova.

Úžitková plocha: 160 m2 + balkón 3m2
Poschodie: 1/3

Popis budovy: stavba má 22 rokov , je v zachovalom a sústavne udržiavanom stave. Budova je postavená zo železobetónu a tehly. Má celkovo 3 poschodia. Nachádza sa tu výťah. Energetický certifikát budova nemá. Nachádzajú sa tu administratívne priestory, reštaurácia, kaviareň, obchod, notár.....

Orientácia okien v budove : J, JV,V

Popis priestoru: Priestor má 3 samostatné vstupy. Nachádzajú sa tu 3 miestnosti. 1. miestnosť je veľký samostatný priestor predelený priečkami, kde vznikajú 3 samostatné časti. 2. miestnosť je samostatná a oddelená dverami. 3.slúži ako sklad a technická miestnosť zároveň. Internet sa využíval cez spol. SWAN. Vykurovanie je formou ústredného kúrenia a chladenie v lete klimatizáciou. Osvetlenie neónovými svietidlami. Priestor je svetlý, slnečný, má množstvo okien. Z druhej miestnosti sa vychádza na balkón. Na chodbe sa nachádza 2x toaleta a kuchynka zdieľaná s ostatnými kanceláriami na poschodí.

Cena mesačného nájmu je 7,50 Eur/ m2 . V cene je zahrnuté teplo a spotreba vody. Elektrickú energiu si hradí nájomca sám. Depozit je vo výške 2- mesačného nájmu.

Doba nájmu: neurčitá alebo 3-5 rokov v závislosti od vstupných nákladov. Priestor je voľný na prenájom od februára 2021.Prenajíma sa bez zariadenia.

Priestor odporúčame na : administratíva, ateliér, obchodné priestory, služby, prípadne viacero kombinovaných prevádzok.

Parkovanie: verejné/ rezidenti, pred budovou sa nachádza platené parkovisko, cena nájmu je 40 Eur/mesiac na 1 parkovacie miesto.K dispozícii je do 10 parkovacách miest.

Okolie: obľúbená lokalita, v okolí niekoľko novostavieb, Steel aréna, 2x reštaurácia, pizzéria, nové potraviny FRESH, Milk Agro, zastávka autobusu a električky do 3 minút chôdzou.

Kontakt : Mgr. Ľubica Krkošková , tel: 0907 139 838,

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Úžitková plocha 160 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Parkovanie Verejné parkovanie

Kontaktné údaje

Ponuka nehnuteľností Košice

Mgr. Ľubica Krkošková

zobraziť telefón