logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Liptovský Hrádok, 1000 m² ID: 1951235

Lokalita: Liptovský Hrádok
Ulica: Dovalovo
Výmera pozemku: 1000 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.01.2021
0 m2
139 000 €

LEXXUS-PREDAJ, stavebný pozemok na Liptove s projektom RD, Dovalovo

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Spoločnosť LEXXUS, a.s. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj stavebný pozemok s výmerou 1000m2 v nádhernom prostredí Liptovskej kotliny. Pozemok s projektom rodinného domu prináša nadštandardné bývanie v srdci prírody, ktoré poskytuje nádherné panoramatické výhľady.

Rozloha 1000 m2

Charakteristika
Atraktívny pozemok disponuje právoplatným stavebným povolením, realizačným projektom + projektom interiéru. Mierny svah zabezpečuje krásny výhľad na okolitú prírodu. Na pozemku sa urobili hrubé terénne úpravy a výkopové práce pre základy. Ďalej sú hotové 2 vrty s hĺbkou 90m , ktoré budú slúžiť na kúrenie ( tepelné čerpadlo: zem - voda) a studňa 35 m ( ktorej voda bude slúžiť na splachovanie).

Projekt rodinného domu bol navrhovaný renomovanou architektonickou kanceláriou.
Ide o 5i RD so 4 spálňami, obývacou časťou s kuchyňou, wellnes (sauna, vírivka), 2 kúpeľne, sklad a garáž pre 2 autá. Dá sa to použiť aj na luxusnú chatu na prenájom, ktoré sú vyhľadávané.

Lokalita
Malebná dedinka Dovalovo je súčasťou Liptovského Hrádku. Milovníci zimných (lyžovanie, bežkovanie) i letných športov (bicyklovanie) si prídu na svoje. Lyžovačka v Jasnej, na Čertovici, Vyšnej Boci, Donovaloch, Ružomberku, Liptovskej Porúbke či na Štrbskom Plese. Obľúbené sú i termálne kúpaliská, aquaparky (Tatralandia, Thermal park Bešeňová), kúpele (Lúčky, Ľubochňa). Rieka Belá, ktorá preteká cez Dovalovo sa dá využiť na obľúbené splavovanie. Blízkosť Liptovskej Mary určite oceníte nielen pri prechádzkach.
Liptovský región má najväčší počet chránených prírodných oblastí na Slovensku. Väčšina územia je hornatá, bohatá na lesy a prírodné krásy. Preto patrí medzi vyhľadávané lokality a svojou polohou spĺňa podmienky bývania aj pre náročnejšiu klientelu.

Cena
139.000 EUR vrátane provízie

TOPPONUKA

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 000 m2

Kontaktné údaje

LEXXUS, a.s

PaedDr. Eva Gajdošová

zobraziť telefón