logo reality.sme.sk

Chata, Nová Baňa, 150 m², Pôvodný stav ID: 1951218

Lokalita: Nová Baňa
Ulica: Andreja Kmeťa
Úžitková plocha: 150 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.01.2021
150 m2
99 000 €

REZERVOVANÉ Exkluzívna ponuka - NOVOSTAVBA - Horáreň pri jazere - samota Tajch Nová Baňa

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Hľadáte pokojné bývanie, alebo chalupu na samote v blízkosti lesa? Ak áno, Directreal TOREA ponúka na predaj krásnu chalupu- novostavbu -poľovnícky dom - horáreň v pokojnej a krásnej časti Tajch Nová Baňa. Nehnuteľnosť je od dediny vzdialená necelý 1 km, nachádza sa doslova v lone prírody, kde nový majiteľ nebude ničím a nikým rušený. Pri pozemku tečie malý potok, pozemok je rovinatý ,dom je napojený na vodu z vlastnej studne .
Dispozícia chaty je ideálna , na prízemí je veľká kuchyňa s veľkorysou jedálňou , prepojená priestranná obývacia miestnosť s krbom ,kúpelňa a toaleta. Na podkrovie nás vedie pohodlné schodisko. Tu je otvorený priestor na 4- 5 izieb , kúpelne a terasu .Siete sú riešené nasledovne na pozemku je prípojka elektriny, voda je z vlastnej studne , odpad by bol riešený riešený žumpou prípadne čističkou . Kúrenie elektrické a krbom v obývacej miestnosti , prípadne pevným palivom. Nehnuteľnosť je vhodná na bývanie, rekreáciu, prípadne zriadenie súkromného ranča, poľovnícky dom , prípadne vhodné na podnikanie - ubytovanie, farma ,jazda na koňoch... Lokalita je veľmi obľúbená medzi turistami. Nehnuteľnosť nemá energetický certifikát.
Bližšie informácie o nehnuteľnosti Vám poskytneme telefónnom čísle 0915 409 737 , alebo na e-mailovej adrese - s.kutnanska@directreal.sk , Ing . Slavka Kutňanská .
Zabezpečíme Vám kompletný právny servis potrebný pri prevode nehnuteľnosti: vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad a katastrálne a notárske poplatky. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 150 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Ing. Slavka Kutňanská

zobraziť telefón