logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Budkovce, 220 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1951211

Lokalita: Budkovce
Ulica: budkovce
Úžitková plocha: 220 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.01.2021
220 m2
Cena na vyžiadanie

Predaj, novy rodinný dom len 15 km od Michalovce

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

F020-12-JOJa
Realitná kancelária Finanzpatner reality Vám ponúka na predaj 12 ročnú dvojpodlažný rodinný dom. Nehnuteľnosť sa nachádza na 792m2 veľkom rovinatom a širokom pozemku. Samotný rodinný dom je dvojpodlažný, ma obytnú plochu 230m2 a je veľmi vkusne a moderne navrhnutý a zariadený.
Dispozičné riešenie:
- na prízemí na nachádza vstupná hala s pekným priestorom na sedenie alebo sa priestor môže využiť ako zimná záhrada, ďalej je technická miestnosť kde je kotol a zariadenie na ohrev vody. Z haly je vstup na prízemie kde celú prízemnú časť tvorí krásne presvetlený priestor kuchyne, jedálne a obývacej miestnosti, ďalej je jedna menšia izba tzv. pracovňa a ďalšia izba ako spálňa. Ďalej na prízemí je priestranná kúpeľňa s vaňou a aj sprchovacím kutom, a oddelene samostatné WC

Dom je vyhrievaný centrálnym kúrením. v každej izbe na prízemí je luxusná drevená podlaha ktorá je aj zateplená. Cely dom aj strecha je tiež zateplená. Na dome sú drevene okna. Doma ma veľmi dobre dispozične riešenie a bol postavený v roku 2006.
Prevádzkové náklady na dom sú cca 110 eur mesačne.
Na pozemku sú všetky inžinierske siete, odpad je riešený septikom. Prístup je asfaltovou cestou priamo k domu v tichej uličke obce, možnosť parkovania aj vo dvore pre viac aut naraz..
V okolí je kompletná občianska vybavenosť, školy , škôlky, zastávka, nákupné stredisko a rýchle pripojenie aj na vlakové spojenie.
Táto nehnuteľnosť je vhodná pre mladé rodiny s deťmi, prípadne pre klientov, ktorí radi vymenia bývanie v mestských bytoch za komfort rodinného domu v širšom okolí Michaloviec.
Nehnuteľnosť je kúpou voľná, predáva sa nezariadená.
Virtuálna prehliadka v 3D https://my.matterport.com/show/?m=pwuJqQVD3Jn
Cena dohodou €

Spoločnosť Finanzpartner reality Vám ponúka svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti realitného poradenstva, kompletných právnych služieb súvisiacich s predajom a prenájmom nehnuteľností a tiež bezplatný a profesionálny prístup v oblasti financovania aj tejto nehnuteľnosti.

ID: F020-12-JOJa

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 220 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Finanzpartner reality s.r.o.

Jozef Jambor

zobraziť telefón