logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Nesvady ID: 1951114

Lokalita: Nesvady
Ulica: nezadaná
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.01.2021
0 m2
Cena na vyžiadanie

20 stavebných pozemkov v Nesvadoch

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Reality na kľúč vám ponúka na predaj 20 stavebných pozemok v Nesvadoch.

Pozemok
Reality na kľúč vám ponúka na predaj 20 stavebných pozemok s rozlohou od 464m2 do 829m2 v Nesvadoch. Ak by ste chceli kúpiť väčší pozemok je možnosť kúpiť dva pozemky za sebou, viď na poslednom obrázku. Každé štyri pozemky 2 predné a 2 zadné budú mať vlastnú príjazdovú cestu. V tesnej blízkosti pozemku sa nachádzajú inžinierske siete (elektrická energia a prípojka vody). Prípojka na zemný plyn nie je plánovaná. Asfaltová cesta vedie k stavebným pozemkom, ktoré sa nachádzajú v tichej lokalite na okraji mesta.

Cena
Cena stavebného pozemku je od 20 000€, závisí od výberu veľkosti pozemku. Pozemok je kúpou ihneď voľný. Začiatok výstavby rodinných domov je plánovaný na jar 2021, nakoľko sa bude prekladať elektrické vedenie.

V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky:
- súvisiace s prevodom nehnuteľnosti
- realitný servis
- vyhotovenie zmluvnej dokumentácie autorizovaným advokátom

Vieme Vám zabezpečiť najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti. Ak sa rozhodnete riešiť hypotekárny úver cez našu realitnú kanceláriu, preplatíme Vám znalecký posudok na ohodnotenie nehnuteľností, ktorý vyžaduje banka.

Kontakt
Našu realitnú kanceláriu môžete kontaktovať kedykoľvek na telefónnom čísle: 0949 054 247 alebo formou emailu na adrese info@realitynakluc.sk.

© Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Reality na kľúč.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2

Kontaktné údaje

Reality na kľúč s.r.o.

Reality na kľúč s.r.o.

zobraziť telefón