logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Uhrovec, 69 m², Pôvodný stav ID: 1950854

Lokalita: Uhrovec
Ulica: Striebornícka
Výmera pozemku: 710 m2
Úžitková plocha: 69 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.01.2021
69 m2
49 800 €

Rezervované - Chalupa so záhradkou, v tichej uličke pod lesom

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Poloha: chalupa s vysporiadaným pozemkom 710 m2 sa nachádza v tichej, vedľajšej uličke obce Uhrovec. Stojí vo veľmi príjemnej lokalite - na rovinatom, v zadnej časti sa zvažujúcom pozemku po lesom. Lokalita poskytuje príjemné prostredue v susedstve lesa, v tesnej blízkosti rekreačnej zóny Striebornica. Obec Uhrovec je strediskovou obcou. s kompletnou občianskou vybavenosťou – lekár, lekáreň, obchod, večierka, zrekonštruovaná škola a škôlka... Pre deti je k dispozícii multifunkčné ihrisko pre najmenších, ako aj pre väčšie deti.
Opis: samotná chalupa je jednopodlažná, nepodpivničená, s voľným podkrovím. Obytné podlažie je tvorené vstupným zádverím s komorou, veľkou kuchyňou, priestrannou izbou a veľkou hospodárskou miestnosťou s úložným priestorom na poschodie. Podkrovie je voľné, slúži ako prípadný sklad. Chalupa je v súčasnosti neobývaná, so zanedbanou údržbou a bude vyžadovať rekonštrukciu. Postavená je z kombinácie kameňa a nepálenej tehly, je však napojená na el. energiu, verejný vodovod aj plyn. Vykurovanie je zabezpečené lokálnymi vykurovacími telesami plynovými v kombinácii s tuhým palivom v kuchyni. Teplá voda je pripravovaná v závesnom elektrickom bojleri. Na pozemku sa nachádza samostatne stojaca hospodárska budova využívaná ako sklad. Je postavená z pálenej tehly s betónovou podlahou, trámovým stropom a sedlovou strechou s krytinou tvorenou pálenou škridlou. K dispozícii je v nej rozvod el. energie. Celková rozloha pozemku vrátane záhrady je 710 m2.

Materiál stavby: kombinácia kameňa a nepálenej tehly, betónové podlahy, trámové stropy s podbytím a omietkou, strešná krytina - pálená škridla
Okná: pôvodné drevené - dvojité
Kúrenie: lokálne vykurovacie telesá plynové + tuhé palivo
Elektrika: 220 V
Vodovod: áno
Plyn: áno
Odpad: žumpa
Stav: pôvodný, zanedbaná držba, potrebná rekonštrukcia
Parkovanie: možnosť priamo na pozemku

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 2
Výmera pozemku 710 m2
Úžitková plocha 69 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Parkovanie Verejné parkovanie

Kontaktné údaje

REALISS - reality, s.r.o.

REALISS - reality, s.r.o.

zobraziť telefón