logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Vysoká pri Morave, 86 m², Novostavba ID: 1950142

Lokalita: Vysoká pri Morave
Ulica: Rybárska
Výmera pozemku: 238 m2
Úžitková plocha: 86 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.01.2021
86 m2
Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ !!! Posledný voľný dom na predaj Vysoká pri Morave, okr. Malacky

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Karin&partners Vám ponúka na predaj moderné bývanie v krásnom prostredí vo Vysokej pri Morave. Bývajte  v jednom z nových domov, ktoré sú jednopodlažné so šikmou strechou, bez podpivničenia. Domy sú dispozične riešené ako trojizbové (obývacia miestnosť s kuchyňou a 2 izby) s chodbou, komorou a kúpeľňou s WC a vonkajšou terasou.


Domy sa predávajú v štádiu dokončenia "štandart", to zn., že stavba bude dokončená so strešnou krytinou, oknami z plastového profilu, vonkajšími dverami. Obvodové múry budú so zateplením a fasádnou omietkou, vnútorné priečky s omietkami, elektroinštaláciou, vodoinštaláciou, el.podlahovým vykurovaním, s napojením na vlastnú žumpu a plávajúce podlahy, dlažba, obklady, dvere s obložkovými zárubňami, sanita a zriaďovacie prvky v kúpeľni a WC.
 


Obec leží v nadmorskej výške 145 metrov na juhozápade Záhorskej nížiny pri ľavom brehu rieky Morava a je vzdialená len 30 km od Bratislavy. Pri rieke sa nachádzajú zachované lužné lesy. Popri rieke Morava vedie známa cykloturistická trasa. Obec má nadviazanú úzku cezhraničnú spoluprácu s rakúskym mikroregiónom Marchegg. Do katastra obce patria aj významné prírodné rezervácie Horný a Dolný les (biotopy lužného lesa) a lesa rezervácia Rozporec. V blízkosti obce sa nachádzajú viaceré umelé vodné plochy, ktoré vznikli pri stále prebiehajúcej ťažbe štrku. Tieto vodné plochy sa v súčasnosti  aktívne využívajú na hodnotný, športový rybolov. Obec Vysoká pri Morave sa vďaka svojej výhodnej polohe stala významnou športovou cyklotrasou, ktorá siaha až do Bratislavy pod starobylý hrad Devín v sútoku rieky Morava a Dunaj.


 V ponuke už len jeden dom !!!!


Cena : v RK 


Kontakt k obhliadke a viac info : 0902566396, maklerskalica@karinpartners.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 238 m2
Úžitková plocha 86 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Karin Zápalová

Zuzana Mikešová

zobraziť telefón