logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Trenčín, 285 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1949941

Lokalita: Trenčín
Ulica: Neuvedená
Zastavaná plocha: 97 m2
Pivničná plocha: 1 m2
Výmera pozemku: 318 m2
Úžitková plocha: 285 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.01.2021
285 m2
330 000 €

IBA U NÁS!!! 4-izbový RD 285m2 + pozemok, Matice Slovenskej - Trenčín

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RADO Reality Vám ponúka na predaj unikátny 4-izbový rodinný dom v Trenčíne, určený pre ľudí, ktorí nerobia kompromisy a potrpia si na kvalitu.
Tehlový dom kolaudovaný v roku 1986 sa nachádza na ulici Matice Slovenskej v mestskej časti Istebník. Jedná sa o jednu z najkľudnejších a najtichších lokalít v meste. Zastavaná plocha domu je približne 95m2. Jeho úžitková plocha je približne 285m2 a postavený je na pozemku s celkovou výmerou 318m2. Nakoľko sa jedná o dom v radovej zástavbe je naplno využitý potenciál pozemku. Ten ponúka skutočne dostatok priestoru na všetko po čom Vaša rodina túži. Rovnakým dojmom pôsobí aj samotný dom. Zvonku sa javí ako útulný nenápadný domček, no po jeho obhliadke si uvedomíte, že zdanie niekedy klame. Dom je totiž zvnútra väčší ako zvonku.

Hned po vstupe do domu Vás ohromí štýlová lesklá dlažba a drevené dubové schodisko z masívu s nerezovým zábradlím. Vedľa vstupnej haly sa nachádza garáž pre dve autá s elektrickou bránou Hörmann a technická miestnosť. Po vzhliadnutí dizajnového plynového kondenzačného kotla BOSCH 9000i Vám bude hneď jasné, že pri rekonštrukcii tohto domu sa kompromisy nerobili a peniaze nešetrili. Jedná sa totiž o kotol, za ktorý by ste sa nemuseli hanbiť ani keby bol umiestnený v obývačke. Z garáže je ešte vstup do podzemnej pivnice s rozlohou 21m2 a výstup na rovinatý pozemok.
Schodiskom sa dostaneme na 2. nadzemné podlažie. Tam sa nachádza kúpeľňa s vaňou a WC, veľká obývačka s balkónom a priestranná kuchyňa s lódžiou. Už v dobách, keď ešte korytnačky pancier nemali, sa rodinné vťahy utužovali najmä spoločným stolovaním. Preto verím, že Vás poteší kuchyňa tak veľká, že v nej budete môcť zasadnúť za jeden veľký stôl s celou Vašou rodinou pri nedeľnom obede alebo spoločnej rodinnej večeri.
Ďalej sa cetrálne uloženým schodiskom dostaneme do 3. nadzemného podlažia, kde sa nachádza druhá kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, 2 detské izby (z toho jedna s výstupom na balkón) a spálňa tak veľká, že by sa dala hravo rozdeliť na dve samostatné izby. V prípade potreby tak dokáže v dome pohodlne prebývať aj početnejšia rodina. Prípadne by sa dala v spálni vytvoriť vlastná rodičovská kúpeľňa. Zo spálne je ešte výstup na vlastnú lódžiu. Vďaka dvom balkónom a dvom lódžiam budete mať vždy plne pod kontrolou dianie pred aj za domom a nemusíte sa strachovať čo Vaše ratolesti zrovna vyvádzajú.

Rodinný dom je zateplený polystyrénom hrúbky 5cm a na ňom je silikónová omietka zn. Baumit. Boli vymenené všetky okná a dvere za nové plastové 5-komorové zn. Salamander Streamline. Vstupné dvere do domu sú tiež Salamander Streamline s 3-bodovým bezpečnostným zámkom. Nad všetkými oknami je príprava na elektricky ovládané externé žalúzie. Na všetkých balkónoch a lódžiách bola vyrovnaná podlaha a položená dlažba. Zábradlie na balkónoch a lódžiách je kovové. Drevená výplň zábradlia nestihla byť v čase fotografovania namontovaná, no samozrejme je tiež v cene domu. Mala by byť osadená v priebehu mesiaca február 2021. Parkovisko pred domom, ako aj terasa za domom sú vytvorené zo zámkovej dlažby. Pri vchodových dverách a garážovej bráne je položená špeciálna mrazuvzdorná a oderuodolná, protišmyková dlažba z prírodného kameňa. Taktiež kryt plynomeru v čase fotenia nestihol byť namontovaný, nakoľko je potrebné na mieru z lesklého nerezu. Nad schodiskom bol vytvorený nový svetlík, aby sa do celého domu dostalo viac prirodzeného denného svetla. Strecha domu bola počas rekonštrukcie svetlíka prekontrolovaná a je v dobrom technickom stave. Rekonštruovaná bola v roku 2010.
V dome boli vymenené všetky podlahy za plávajúce podlahy a dlažbu. V garáži a technickej miestnosti bola pre každý prípad použitá mrazuvzdorná dlažba hrúbky 10mm, vysokoodolná proti opotrebeniu. Schodiskové stupne sú obložené dubovým masívom a osadené je nerezové zábradlie. Všetky interiérové dvere s obložkovými zárubňami sú biele, striekané s magnetickými zámkami, skrytým zavesením a kovaním Tupai z lesklého chrómu. Vymenené boli samozrejme všetky plynové a elektrické rozvody, zásuvky a vypánače. Do všetkých miestností je privedený aj rozvod internetu RJ45. Dom sa tak dá bez problémov pripojiť na internet a ovládať ho na diaľku. Boli vymenené aj rozvody vody a odpadu. Rozvody kúrenia sú v celom dome z medi, čo znamená azda doživotné bezstarostné riešenie. Osadené boli panelové radiátory zn. Korad. O kúrenie sa stará už spomínaný vysokoúsporný kotol BOSCH 9000i a o TÚV nepriamo výhrevný zásobník BOSCH s kapacitou 120l. V kúpelniach boli namontované vodovodné batérie zn. Hansgrohe a osadená bola vaňa zn. Kaldewei Saniform Plus zo smaltovanej ocele.

Dom sa predáva bez zariadenia. Posteľ a sedaciu súpravu so stolíkmi, ktoré vidíte na fotogreafiách je možné dokúpiť k domu, po dohode s majiteľom. Zábradlie na balkónoch a kryty otvorov vo fasáde domu sú v cene a pred podpisom kúpnej zmluvy budú osadené.
Dom spĺňa energetický certifikát kategórie A.

Okolie domu je veľmi kľudné a tiché. Po ulici chodí len minimum áut a ani v budúcnosti nehrozí žiadna väčšia premávka. V okolí domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako škôlky, školy, potraviny, pohostinstvá, zástavky MHD aj medzimestskej autobusovej dopravy. Z domu sa dostanete pešo do centra mesta za približne 15 minút. Autom Vám to potrvá asi 6 minút. V okolí sa nachádzajú rôzne cyklotrasy, turistické cestičky, rieka Váh a mnoho iných možností športovo sa vyžiť.
Dom je vhodný najmä pre ľudí, ktorí si potrpia na kvalitu a vzdušný priestor, no aj pre početnejšie rodiny, ktoré v tomto dome nájdu všetko čo potrebujú.
Po privezení nábytku je možné začať ho okamžite obývať bez akýchkoľvek ďalších investícií.

3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=zkE6ePVobRZ


Patrik Pavlík, RSc.
RADO Reality Group
Tel: +421 902 90 60 90
E-mail: patrik.pavlik@radoreality

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 318 m2
Úžitková plocha 285 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Patrik Pavlík

zobraziť telefón