logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Banská Belá, 80 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1949625

Lokalita: Banská Belá
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 3124 m2
Úžitková plocha: 80 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.01.2021
80 m2
129 900 €

REZERVOVANÉ. Exkluzívne na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Banská Belá

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom s letnou kuchynkou nachádzajúce sa na pozemku o rozlohe 3124 m2 v obci Banská Belá, okres Banská Štiavnica. VIZUALIZÁCIA MOŽNEJ REKONŠTRUKCIE.
Základné informácie:
* lokalita: Banská Belá
* stavby: rodinný dom, letná kuchyňa, pivnica, hosp. budova
* obytná časť domu: cca 80 m2 bez podkrovia
* rozloha letnej kuchyne: cca 17 m2
* pozemok celkom: 3124 m2
* panoramatický výhľad na okolie, Kalváriu
* pozemok: kaskády s rovinou, komplet oplotení
* príjazdová cesta: nový asfalt
* parkovanie takmer pred domom

Popis nehnuteľnosti:
* rodinný dom pozostáva so vstupnej verandy a hlavnej chodby, ktorá predeľuje všetky miestnosti. Na chodbe sa nachádza na novo zrekonštruovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom, bojler, je tu priestor aj pre práčku a samostatným WC s umývadlom. Po ľavej strany chodby sa nachádza kuchyňa s priestrannou komorou a veľká obývacia izba. V múre medzi kuchyňou a obývacou izbou sa nachádza komín, teda je možnosť kúrenia na pevné palivo prípadne vybudovanie krbu. V navrhnutej vizualizácií sme kuchyňu spojili s komorou a tým sme získali väčší priestor. Po pravej strane chodby sa nachádza veľká spálňa, ktorá je taktiež vykurovaná pecou. V celom dome sú plastové okná, nová elektroinštalácia a vodoinštalácia. Úplne nová plechová strecha v ktorej je možnosť vybudovania ďalších miestností. Za domom sa nachádza samostatne stojaca pivnica vhodná na skladovanie zeleniny a pod.
* letná kuchynka o rozlohe 17 m2 pozostáva z dvoch izieb a to kuchyňa a izba. Kuchynka je napojená na elektriku, vodu je nutné v prípad potreby pripojiť. Kúrenie je zabezpečené pevným palivom. Využitie tejto menšej stavby je všestranné a samozrejme to závisí od nového majiteľa.
* pozemok sa skladá z dvoch kaskád a to: na spodnej časti sa nachádza hore menovaná nehnuteľnosť a v hornej časti sa nachádza menšia hospodárska budova, kde bol pozemok využívaný ako orná pôda.

Celkový dojem makléra:
* nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej obci v blízkosti Banskej Štiavnica teda je vhodná napríklad aj na chalupu ale samozrejme aj na celoročné bývanie. Prípadne ak hľadáte nehnuteľnosť na chalupu a nepotrebujete tak veľký pozemok, je možné hornú časť následne oddeliť a predať. Pozemok má vlastnú príjazdovú cestu z hora, elektrika na pozemku a vodovodná prípojka je v blízkosti. Horný pozemok má úžasný panoramatický výhľad na obec a je možné za dobrého počasia vidieť aj historickú Kalváriu. To všetko pozemku dotvára veľký bonus a potenciál.

* materiál: kameň, tehla
* nová plechová strecha, plastové okná
* dom je celý od drenážovaný
* vodovod: obecný
* kanalizácia: septik

Cena a platba:
* cena nehnuteľnosti: 129.900,-€
* energetický certifikát: nie je
* dom je voľný ihneď a je bez akýchkoľvek tiarch
* platba možná v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru. Ponuku od všetkých bánk na mieru a ZADARMO si môžete požiadať tu:
https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Okolie nehnuteľnosti:
* Obec leží v údolí Belianskeho potoka a Jasenice, v centrálnej časti Štiavnických vrchov, približne 3 km severovýchodne od centra Banskej Štiavnice. Centrom obce prechádza cesta I/51 zo Štiavnice do Hronskej Breznice, kde križuje rýchlostnú cestu R1. V blízkosti sa nachádza Halčianske jazero, Beliansky tajch a len 3 km vzdialená Banská Štiavnica, kde sú samozrejme banky, reštaurácie, kaviarne a pod. V okolí mesta množstvo turistických a cyklistickým možností, lyžovanie, korčuľovanie, relax a oddych, historické pamiatky. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na
https://www.banskabela.sk/ alebo http://www.banskastiavnica.sk/index.html

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 3 124 m2
Úžitková plocha 80 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Parkovanie Verejné parkovanie

Kontaktné údaje

Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Michal Mrázek

zobraziť telefón