logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Borský Mikuláš, 81 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1949538

Lokalita: Borský Mikuláš
Ulica: Družstevná
Zastavaná plocha: 81 m2
Výmera pozemku: 585 m2
Úžitková plocha: 81 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.01.2021
81 m2
70 000 €

IBA U NÁS! Na predaj RD s hospodárskou budovou v Borskom Mikuláši

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RADO Reality ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom so samostatnou kuchyňou v Borskom Mikuláši.
Celková rozloha pozemku je 585 m2, z toho zastavaná plocha je 81 m2.
Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne s jedálňou, obývačky a spálne. Za jedálňou sa nachádza priechodná komora a kúpeľňa s toaletou. Na jedálni je nové plastové okno, na ďalších miestnostiach sú pôvodné drevené okná. Nehnuteľnosť je po čiastočnej rekonštrukcii, ktorá bola vykonaná v roku 2018. Boli vymenené plynové rozvody kúrenia, rozvody vody a kompletne prerobená kúpeľňa. Vykurovanie zabezpečujú plynové gamatky, v kuchyni sa nachádza aj piecka na tuhé palivo.
V roku 2010 bola vymenená strecha.
Dom je postavený z pálenej tehly, sú tu všetky inžinierske siete, odpad je napojený na tlakovú kanalizáciu. Na pozemku sa nachádza aj studňa.
Energetický certifikát stavby - G.

K rodinnému domu prislúcha hospodárska budova s rozlohou 35 m2. Slúžila ako kováčska dielňa, nachádza sa v nej funkčná vyhňa, ktorá môže poslúžiť ako veľký krb. Po úprave môže budova slúžiť ako garáž alebo ako záhradný domček. Postavená je z pálenej tehly, podlaha je piesková, no suchá.
Záhrada sa dá krásne upraviť podľa vlastných predstáv, je tu priestor aj na bazén. Poskytuje dostatok súkromia, keďže pozemok nemá susedov a je oplotený.
Rodinný dom sa nachádza v časti Borský Peter, 10m od domu je novinový stánok a zástavka autobusu.

V obci je škola, škôlka, detské a futbalové ihrisko, obvodný lekár, detský lekár, zubný lekár, internista, dve lekárne, potraviny, mäsiarstva, reštaurácie, kaderníctva, či čerpacia stanica s myčkou. V obecnom dome sa nachádza knižnica, kinosála a tanečná sála. V obci sa nachádza aj kultúrna pamiatka - rodný dom Jána Hollého.
Obec svojou polohou umožňuje rýchlu dostupnosť do okolitých miest, no zároveň ponúka kľud pre mladú rodinu s deťmi alebo starší manželský pár. Obec Borský Mikuláš sa nachádza v hubárskej oblasti, ktorú obliehajú borovicové lesy. Asi 2km za dedinou sa nachádza pútnické miesto – kaplnka Márie Magdalény. 5km od obce sa nachádza mesto Šaštín Stráže s bazilikou sv. Panny Márie, kde sa každoročne konajú púte.

Odkaz na virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=QxCrPPuBAbX

Kontakt na makléra:

Radovan Rothacker
Tel.: +421905635073
E-mail: rothacker@radoreality.sk
radoreality.sk
RADO Reality Group


Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 585 m2
Úžitková plocha 81 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Radovan Rothacker

zobraziť telefón