logo reality.sme.sk

Chata, Závažná Poruba, 279 m², Pôvodný stav ID: 1949078

Lokalita: Závažná Poruba
Ulica: Hlavná
Úžitková plocha: 279 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 19.01.2021
279 m2
85 000 €

REZERVOVANÉ Útulná chalupa neďaleko lyžiarskeho vleku

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

"To je ale nádhera - pomyslí si každý, kto vstúpi do tejto chalupy, ktorá sa zjavne odlišuje od chalúp, ktoré sa bežne predávajú. Vhodná kombinácia farieb, materiálov kameň a drevo, skvele dispozičné riešenie, presvetlený priestor, bývanie či prenájom tejto nehnuteľnosti je skrátka perfektné.

V tomto prípade nie nutné popisovať miestnosti, stačí si prehliadnuť fotogalériu či sa rovno po chalupe prejsť pomocou 3D virtuálnej prehliadky a poznáte, že takúto chalupu práve hľadáte. Pre náročných sme pripravili aj video z vtáčej perspektívy.

V okolí sa nachádzajú viaceré lyžiarske svahy napr. Jasná, Aquaparky Tatralandia a Bešeňová, prírodné pramene a kúpaliská, mnohé jaskyne a turistické trasy po okolitých horách či dolinách.

Všetky technické informácie máte k dispozícii v inzeráte, v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na 0908029378.

V kľude sa potešte krásou tejto ihneď obývateľnej nehnuteľnosti a potom Vás delí už len jeden telefonát od toho, aby ste si ju mohli prehliadnuť za prítomnosti nášho realitného makléra - tešíme sa možno práve na Vás."

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 279 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Ing. Ján Psotný

zobraziť telefón