logo reality.sme.sk

Rodinná vila, 93 m², Novostavba ID: 1948497

DALMÁCIA: Nové luxusné apartmány s výhľadom na more

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne Vám ponúkame  NA PREDAJ jedinečné apartmány v tom najhorúcejšom letovisku Dalmácie- čarokrásnom meste  Primošten. Viac v popise nižšie.


Navyše táto moderná, novopostavená apartmánova 4 poschodová vila má vynikajúcu polohu aj v danom meste. A to priam na tom najlukratívnejšom: v tichej časti mesta, z ktorej je len na skok do ručného centra s bohatým nočným životom, ako aj na pláže(len 10min pešo). Navyše jej pozícia na vyvýšenom mieste Vám poskytne fascinujúci pohľad od východu až do západu slnka na celé mesto ako aj more. Určite však odporúčam s rezerváciou dlho neotáľať, a vybrať si ten správny apartmán vyhovujúci vašim potrebám. Nikomu viac vyhovuje cenovo dostupnejší a zároveň presunovo najrýchlejší byt na tom najnižšom podlaží, niekto iný si zas priplatí za výhľad z toho najvyššieho poschodia. Niekto si chce vychutnať svoju rannú kávu V slnkom zaliatom partnerovom objatí, iný si  zas nevie predstaviť pokojný letný večer s bielym vínkom v ruke pri dalmatínskej muzike bez pohľadu na červeným slnkom zaliate more.


 PONUKA JEDNOTLIVÝCH APARTMÁNOV:  


Poschodie  Apartman                                   CENA                    Apartman                                     CENA             


1.podlažie  S2...70m2+ 22m92,83 m2 ..225.000,- EUR.      S3 ...84m2+21m= 105,11 m2 ..265.000,- EUR


2.podlažie  S4...70m2+ 22m92,83 m2...245.000,- EUR.     S5 ...84m2+21m= 105,11 m2...287.000,- EUR


3.podlažie  S6...70m2+ 22m92,83 m2...265.000,- EUR.     S7 ...84m2+21m= 105,11 m2....... sold   


4.podlažie  S8...50m2+ 39m2 = 88,99 m2....225.000,- EUR.     S9...48m2+ 52m2=100,97 m2........  sold


.................................................................................................................................................................... 


 Cena každého apartmánu zahŕňa: Dlažby a drevené okná so žalúziami bezpečnostné vstupné dvere kvalitné všetky interiérové dvere Zariadené kúpeľne / toalety vrátane samostatnej teplej vody Klimatizácia (samostatné jednotky v obývacej izbe a spálni) Príprava na kuchynskú linku (linka a skrine môžu byť poskytnuté ako vyšší štandard) Kompletná úprava okolia Vlastné merače (ele, voda) Všetky stavebné poplatky


Cena každého apartmánu zahŕňa: 


--Dlažby a drevené podlahy


--príprava na kuchynskú linku (linka a skrine môžu byť poskytnuté ako vyšší štandard) 


--okná so žalúziami


--bezpečnostné vstupné dvere


--kvalitné všetky interiérové dvere


--zariadenie kúpeľne / toalety vrátane samostatnej teplej vody


--Kompletná úprava okolia


--vlastné merače (ele, voda)


--všetky stavebné poplatky


--klimatizácia (samostatné jednotky v obývacej izbe a spálni) ...a ďalšie.


 ----------------------------------------------------------------------------------------- 


MIESTO PREDÁVA:


Ako sa vraví, miesto predáva, a toto veru patrí medzi tie najkrajšie.


Primošten - Chorvátsko


Mestečko Primošten zaraďujeme medzi najkrajšie destinácie v Chorvátsku. Rozprestiera sa na dvoch polostrovoch Raduča a Luka Primošten. Mesto sa nachádza v Šibenicko-kninskej župe a má 2828 obyvateľov. Čo je však veľké lákadlo pre domácich a zahraničných turistov je čisté Jadranské more. Na svoje si tu prídu tak vyznávači živého letoviska s mnoťstvom atrakcií a podujatí, ako aj milovníci nerušeného kľudu. V okolí je množstvo známych frekventovaných pláži rôzneho druhu, ako aj dostatok miest pre na súkromie pri mori.  


PLÁŽE:Primošten má krásne pláže, ktoré patria medzi najkrajšie v Chorvátsku. Najznámejšie pláže sú Veľká Raduča a Malá Raduča. Majú nádherné čisté more. Pláže majú pozvoľný vstup do mora a sú vhodné aj pre rodiny s deťmi. Obe pláže sú kamienkové a pokiaľ sa nechcete vystavovať priamemu slnku, môžete sa schovať pod borovice, ktoré dané pláže obklopujú. Ďalšie známe pláže sú Popožo a Porat. Nájdete tu aj viacero menších pláží, kde je menej ľudí a poskytujú dokonalé súkromie.


KLÍMA:Počasie je tu najstabilnejšie práve v letných mesiacoch, kedy je aj najmenej zrážok. Frontálne zrážky, kedy celé dni prší sa tu v lete takmer nevyskytujú. Väčšinou je tu jasné počasie s letnou teplotou okolo 30°C a teplota mora je v mesiacoch júl a august tesne nad hranicou 25°C. Najlepšie mesiace na letné kúpanie sú júl a august. Vhodná je aj druhá polovica júna alebo prvá polovica septembra.


PAMIATKY A HISTÓRIA:Primošten nie je len umelo vybudované chorvátske letovisko. Má aj pridanú historickú hodnotu. Dominantou mesta je Kostol sv. Juraja. Nachádza sa na najvyššom mieste polostrova Luka Primošten a je odtiaľ nádherný výhľad. V okolí sa nachádza nádherné historické centrum. Dominantou mesta je aj Socha Panny Márie Loretánskej. Ide o významné pútnické miesto s očarujúcim výhľadom.  Práve toto miestu prideľujô kresťania zázračnú moc, a nečudo že si udomácnilo aj záhadné pomenovanie  Primoštensko „Čudo“.


ZÁBAVA, ŠPORT A VOĽNÝ ČAS:Aj keď ide o relatívne malé mestečko, v letných mesiacov je plné turistov a má bohatý nočný život. V centre mesta sa nachádzajú rôzne bary, reštaurácie a stánky so suvenírmi. Ak ste fanúšikom zábavy, môžete vyskúšať aj veľmi známu diskotéku Aurora. Čo sa týka športu, obľúbená je tu jazda na člnoch, šnorchľovanie a rôzne vodné športy. Turisti si taktiež zahrajú plážový futbal alebo plážový volejbal. Primošten je dovolenková destinácia, kde je stále čo robiť


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 93 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát B

Kontaktné údaje

REFINANCE CREDIT s.r.o.

Peter Furinda

zobraziť telefón